fit.pl mobile logo

Dobre jedzenie? W Łodzi to norma!

Jeśli chodzi o jedzenie, Łódź jest miastem, które może Ci zaoferować naprawdę wiele! Tradycyjne polskie obiady, soczyste amerykańskie burgery, sycące i rozgrzewające dania kuchni orientalnej – wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie w menu restauracji w Łodzi. Jedzenie to możesz teraz szybko zamówić z dostawą do domu – pozwala na strona internetowa i aplikacja mobilna PizzaPortal!

Restauracje w Łodzi są pełne fascynujących, niepowtarzalnych smaków m.in. kuchni japońskiej, polskiej, włoskiej i arabskiej. Teraz wybrany rodzaj jedzenia w Łodzi możesz bez problemu zamówić z dostawą pod wybrany adres – bez względu na to, czy mieszkasz na Bałutach, na Widzewie czy Śródmieściu, jedzenie z najlepszych restauracji sieciowych oraz lokali autorskich pozostaje na wyciągnięcie ręki. W ramach obiadu w pracy możesz zdecydować się np. na jeden ze smakowitych makaronów z gęstym sosem na bazie mięsa lub warzyw. Na kolację ze znajomymi idealna będzie pizza. Jeśli lubisz tradycyjne włoskie jedzenie, w Łodzi znajdziesz mnóstwo pizzerii, które dowiozą pod Twoje drzwi chrupiącą margheritę lub capriciosę. Jeżeli natomiast o składnikach na pizzy wolisz decydować samodzielnie, wybierz restaurację, w której można samemu komponować dodatki do ciasta.

Najlepsze jedzenie w Łodzi – znajdź swój ideał!

Jak spośród setek restauracji znaleźć tę, w której serwowane jest najlepsze jedzenie? W Łodzi znajduje się przecież mnóstwo barów z obiadami domowymi, restauracji z sushi, amerykańskich burgerowni czy włoskich pizzerii. Przeglądając menu lokali w PizzaPortal, warto zwrócić uwagę na to, jak użytkownicy naszego portalu oceniają daną restaurację – jakość posiłków, wielkość porcji czy czas dostawy.

Razem ze znajomymi z pracy chcecie zamówić jedzenie w Łodzi do biura w Śródmieściu? A może wolisz, by gorący posiłek przyjechał do Twojego domu na Retkini? Gdziekolwiek w danej chwili jesteś, dzięki aplikacji mobilnej PizzaPortal zainstalowanej na smartfonie możesz w kilka chwil wybrać coś z menu łódzkich restauracji. To oszczędność czasu i maksymalna wygoda!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl