fit.pl mobile logo

Buty damskie do biegania - wygodne i stylowe

Bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem czy prowadzisz regularne treningi, wybór damskich butów do biegania nie powinien być przypadkowy. Buty do biegania damskie to niezwykle szeroka oferta obuwia, które powinno być idealne zarówno na twarde nawierzchnie i długie dystanse. Stając przed zakupem konkretnego modelu obuwia należy pamiętać o wybraniu butów sportowych gwarantujących dobrą przyczepność w każdych, najbardziej ekstremalnych warunkach. Właściwie dobrane buty biegowe damskie przeznaczone do joggingu lub nordic walking równomiernie rozprowadzają ciężar ciała, zapobiegając męczeniu się stopy.

Bez wątpienia, to właśnie rodzaj nawierzchni po której biegamy, będzie determinował ostateczny wybór obuwia sportowego. W przypadku asfaltu, który intensywnie oddaje energię odbicia, niezwykle istotne jest dobranie odpowiednich butów z właściwym systemem amortyzacji. Z kolei w przypadku przebieżek po dość zróżnicowanym terenie warto sięgnąć po agresywny bieżnik oraz modele stabilizujące staw skokowy i minimalizujące ryzyko kontuzji. Do biegania zimową porą przeznaczone są buty z wodoszczelną membraną i nieślizgającą podeszwą, która zapewnia doskonałą przyczepność w najtrudniejszych warunkach.

Buty do biegania damskie - nowoczesność połączona z komfortem

To oczywiste, że producenci obuwia sportowego prześcigają się w tworzeniu modeli technologicznie idealnych i praktycznych, dzięki którym codzienne przebieżki stają się prawdziwą przyjemnością i komfortem w najlepszym wydaniu. Z tego względu nowoczesne buty do biegania damskie zostały wyposażone w technologiczne udogodnienia, dzięki którym bieg jest bardziej wydajny i o wiele bezpieczniejszy.

Doskonałym tego przykładem jest wykorzystanie technologii 3D foam będącej rodzajem wysokiej jakości podeszwy wzbogaconej pianką EVA zlokalizowanej na śródstopiu. Buty do biegania damskie wyposażone w ten system wspierają panie, które mają problem z idealnym bieganiem z użyciem śródstopia. W efekcie pianka "zmusza" do poprawnego biegu, stabilizując bieg osób, które biegają poprawnie.

Damskie buty do biegania - personalizowane, modne i komfortowe

Zastosowana w obuwiu damskim do biegania pianka EVA nie tylko uelastycznia podeszwę i podnosi komfort biegu ale też doskonale amortyzuje każdy najmniejszy wstrząs. Z uwagi na to, że kobieca stopa zdecydowanie różni się od męskiej, producenci butów do biegania dla płci pięknej wzbogacili swoje modele o innowacyjną technologię Woman Last odzwierciedlającą kształt kobiecej stopy. W ten sposób stopa jest idealnie dostosowana do podeszwy.
 
Jednak to nie koniec technologii, które wspierają każdą biegaczkę. Mówiąc o komfortowych butach do biegania nie należy pominąć modeli, w których została wykorzystana pianka UA HOVR usprawniająca bieganie po twardych, asfaltowych podłożach. Dzięki swojej miękkości i sprężystości pianka po odbiciu od ziemi powraca do swojego pierwotnego kształtu, dając wrażenie jakoby but oddawał energię wytworzoną podczas odbicia.

Odpowiednie buty damskie do biegania - klucz do sukcesu!

Buty damskie do biegania to również inne technologie, do których należy także zaawansowana wentylacja stopy. Uczucie świeżości przez cały dzień w najtrudniejszych warunkach zapewniają siateczki z porami umożliwiające swobodny przepływ powietrza i zapobiegające poceniu się stopy. Aby korzystanie z powyższych technologii miało sens, niezbędna jest wysoka wytrzymałość buta, dzięki której zdobywanie nowych szlaków i pokonywanie swych granic będzie możliwe.

 

 

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl