fit.pl mobile logo

Kampania i rozbiegany konkurs ASICS x Eobuwie Sound Mind, Sound Body Weekend

ASICS od początku swojego istnienia działa w myśl filozofii „w zdrowym ciele, zdrowy duch” (ang. Sound Mind, Sound Body), wierząc w kojący wpływ sportu nie tylko na ciało, ale również umysł. W najnowszej kampanii, zrealizowanej przy współpracy z Eobuwie.pl, japońska marka przybliża inspirujące historie członków globalnej społeczności ASICS FrontRunner i zachęca do udziału w „rozbieganym” konkursie

W ramach kampanii, ASICS chce zainspirować aktywne osoby do uczestnictwa w konkursie poprzez przedstawienie sylwetek pięciu członków drużyny FrontRunnerów, którzy pokazują, w jaki sposób sport wpływa na ich samopoczucie.

Paula Slendak
Kierowniczka w firmie budowlanej i mama dwójki maluchów, Huberta i Kamili. Miłośniczka aktywności fizycznej. Największą miłością wśród wszelakich sportów darzy bieganie. To dla niej forma zadbania o swoje ciało i odpoczynek dla jej umysłu. Uwielbia biegać sama, ale lubi też biegać razem ze swoimi dziećmi. To idealne rozwiązanie na pogodzenie roli mamy i biegaczki, ale także dawanie dobrego przykładu i fantastyczny sposób na spędzanie ze sobą czasu.

Łukasz Kłos
Specjalista Ortopedycznej Terapii Manualnej posiadający międzynarodowy dyplom OMT zgodny ze standardami IFOMT. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Poza terapią manualną i fizjoterapią, jego pasją jest bieganie i dzielenie się wiedzą z innymi poprzez media społecznościowe. Biega na różnych dystansach, z maratonem włącznie. Ma świadomość, z czym mogą zmagać się biegacze długodystansowi i jak należy im pomóc.

Dominika Kłoda
Ze sportem związana od najmłodszych lat. Najpierw jej największą pasją był taniec, później buty do tańca zamieniła na buty do biegania. Teraz spełnia się w roli trenera, pokazując, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa ruch i jak w pełni wykorzystać możliwości ludzkiego ciała. Bieganie jest jej codzienną rutyną i sposobem na dbanie o swoje ciało i umysł.

Michał Leśniak
Od zawsze sport i aktywność fizyczna były istotną częścią jego życia. Kontuzja kolana pozwoliła mu odkryć i pokochać bieganie, od którego stał się pozytywnie uzależniony. Wyznaje i wykorzystuje trzy zasady: w zdrowym ciele – zdrowy duch, trening czyni mistrza oraz zwiedzanie przez bieganie.

Paulina Zaborowska
Zabiegana trenerka personalna z Gdyni, studentka psychologii, aktywna triathlonistka, przygotowująca się do debiutu na pełnym dystansie IronMan (3,6km pływania, 180km roweru, 42km biegu). Aktywność fizyczna pozwala jej utrzymać w zdrowym ciele – zdrowego ducha, napędza do działania i zapewnia przestrzeń, by pobyć ze sobą. „Bieganie to część mnie… bez tego nie byłabym sobą.”

Konkurs
Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie w formie materiału wideo, na którym opowiesz nam, jak ruch wpływa na Ciebie – Twoje ciało, samopoczucie, motywację czy zaangażowanie. Najważniejsza jest indywidualna, szczera historia. Mniejsze znaczenie ma jakość wideo. Nagrodą w konkursie jest weekendowy wyjazd do **** hotelu w Wiśle dla dwóch osób. ASICS przygotował pięć podwójnych zaproszeń. Pobyt został zaplanowany w dn. 04-06.05.2022.

Kampania na kanałach online Eobuwie i ASICS potrwa do 24 kwietnia.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl