fit.pl mobile logo

Przeszkodowy Bieg Hutnika wydłuża swój dystans

Tegoroczna edycja Przeszkodowego Biegu Hutnika odbędzie się na dłuższym dystansie niż poprzednio. Uczestnicy zmagań będą musieli pokonać ponad 12-kilometrową trasę, która odsłoni nieznane dotąd zakątki warszawskiej Huty oraz szereg przeszkód

Czwarta edycja Przeszkodowego Biegu Hutnika odbędzie się zgodnie z planem. Industrialna przygoda wystartuje w dniu 11 października (niedziela) o godz. 9.00. Z powodu aktualnych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, organizatorzy wprowadzili rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo sanitarne uczestników. Wydłużono czas startu między kolejnymi grupami zawodników. Ponadto, wszystkie osoby przebywające na terenie Huty ArcelorMittal zobowiązane będą nosić maseczki ochronne, które będzie można zdjąć dopiero przed samym startem. Wyznaczone zostaną specjalne punkty ze środkami dezynfekującymi, a wolontariusze pilnować będą bezpiecznego dystansu pomiędzy biegaczami (między innymi w strefie biura zawodów).

Dłuższa trasa, więcej wrażeń

W tym roku organizatorzy biegu postanowili wydłużyć jego trasę. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans ponad 12 kilometrów. Część zmagań toczona będzie w nowych, nieznanych dotąd rejonach Huty ArcelorMittal Warszawa. Na uczestników czekać będą przeszkody i utrudnienia wynikające nie tylko z ukształtowania terenu, ale również stworzone z części dostępnej, hutniczej infrastruktury oraz znajdujących się tam elementów.

– Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów. Urok tego biegu polega na tym, co nieznane. Zawodnicy wbiegając lub wybiegając z kolejnej hali nie wiedzą, co ich spotka. Chcąc rozbudzić ich wyobraźnie oraz apetyty, napomkniemy jedynie, że czołganie nie ograniczy się wyłącznie do trawy i kolczastych zasieków, a jedno z wyzwań obejmie między innymi stary, leżący komin. To będzie prawdziwa próba sił i charakterów – przekonuje Sławomir Jagnyziak, dyrektor sportowy Przeszkodowego Biegu Hutnika.

Jak twierdzą organizatorzy, długa, ponad 12-kilometrowa trasa, stanowić będzie połączenie elementów dobrze znanych z poprzednich tras biegowych, na której trzeba będzie podejmować wyzwania, osłabiające charaktery i ciała uczestników. Podczas zmagań dominować będą przeszkody ogólnorozwojowe, wymagające od uczestników pełnego arsenału sprawności. – Na pewno nie obejdzie się bez przenoszenia, dźwigania czy skakania – uzupełnia swoją wypowiedź Sławomir Jagnyziak. Biegacze muszą być również przygotowani na utrudniające rywalizację błoto, doły z lodowatą wodą oraz wszechobecny gruz i żwir.

Liczba uczestników została ograniczona do 360 osób. Po osiągnięciu zakładanego poziomu frekwencji, zapisy elektroniczne zostaną wstrzymane.

Stalowe Zawody przygotują do biegu

Jednym z etapów przygotowań do Przeszkodowego Biegu Hutnika będą zaplanowane na dzień 26 września „Stalowe Zawody”. Rywalizacja crossfit odbędzie się w Beach Bar Aquatica usytuowanym przy ul. Wybrzeże Helskie w Warszawie. Uczestniczący w niej śmiałkowie będą wykonywać zadania skonstruowane z klasycznych zestawów wchodzących w skład treningu crossfit. O ich specyfice dowiedzą się od organizatorów dopiero przed startem, ale z pewnością nie zabraknie typowych elementów takich jak: podnoszenie sztangi, przenoszenie ciężkich rzeczy czy podciąganie się na drążku. Udział w zawodach jest bezpłatny, a limit uczestników wynosi 100 osób.

Równocześnie, wzorem lat poprzednich, organizowany będzie Bieg Hutniczka dla najmłodszych miłośników przygody oraz mocnych wrażeń. W zależności od kategorii wiekowej, pokonywać oni będą trasę na dystansach od 600 do 1600 m. Z powodu trwającej pandemii zmagania na torze przeszkód dla dzieci przybiorą formułę testu sprawnościowego bez oficjalnej klasyfikacji oraz dekoracji na podium.

Wciąż trwają zapisy do obu biegów: https://zapisyonline.com/wydarzenie/135,iv-przeszkodowy-bieg-hutnika .

Zapisy do Stalowych Zawodów: https://zapisyonline.com/wydarzenie/225,i-stalowe-zawody-by-hutnik

Więcej informacji o samym biegu znajduje się pod adresem: www.bieghutnika.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl