fit.pl mobile logo

Całe Katowice ćwiczą

Wszyscy wiedzą, że sport to zdrowie. Wiadomo też, że najtrudniejsze w regularnym ćwiczeniu to zrobić pierwszy krok i zacząć ćwiczyć. W najbliższą sobotę jednak nikt na brak motywacji nie będzie mógł narzekać. W Silesia City Center pojawi się najpopularniejsza para branży sportowej: DEYNN i Daniel Majewski. Poprowadzą warsztaty fitness 
Już 10 września, na Placu Słonecznym stanie namiotowa hala treningowa, gdzie każdy będzie mógł wziąć udział w wielkim treningu fitness. Razem z DEYNN i Majewskim zagrzewać do wysiłku będą trenerki personalne i entuzjastki tej dyscypliny – Alina Pettke i Marta Banasik. Organizatorzy zadbali o komfort uczestników, prowadzących będzie można zobaczyć nie tylko na scenie głównej, ale także na ekranach multimedialnych, rozmieszczonych wewnątrz namiotu treningowego. Na warsztaty warto przyjść w luźnym stroju sportowym, nie krępującym ruchów.

Zgodnie z filozofią „coś dla ciała i dla ducha”, oprócz serii treningów, będzie można wysłuchać również wykładów z zakresu zdrowego odżywiania i filozofii „fit”. Tego dnia na scenie pojawi się Michał Karmowski – legenda polskiej kulturystyki oraz treningów CrossFit. Wspólnie z DEYNN i Majewskim będą motywować do aktywnego trybu życia i opowiedzą o korzyściach płynących z codziennego dbania o kondycję i dobrą formę. Uczestnicy spotkania będą mieć również okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz otrzymać autografy gwiazd. Wstęp zarówno na trening, jak i wykłady towarzyszące będzie bezpłatny.

Polska należy do krajów, gdzie zainteresowanie fitnessem od dwóch lat rośnie w przyspieszonym tempie. W całej Polsce jest już ponad 2500 klubów fitness, a regularnie uczęszcza do nich ponad 2,8 mln ludzi. Podstawową zaletą zajęć fitness jest to, że mogą z nich skorzystać osoby na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli tylko stan zdrowia pozwala na ten rodzaj aktywności ruchowej, fitness przyniesie korzyści każdemu, bez względu na wiek, płeć i kondycję fizyczną.

GWIAZDY SPOTKANIA:

DEYNN i Daniel Majewski – para, która w ostatnim czasie przewróciła Internet do góry nogami. Na co dzień motywują oraz zachęcają swoich fanów do aktywnego stylu życia za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale ich treningi i warsztaty wyjazdowe również biją wśród uczestników rekordy popularności.

Michał Karmowski - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, członek kadry narodowej w kulturystyce. Dzięki bardzo obszernej wiedzy z dziedziny fizjologii, biochemii i anatomii człowieka uważany za jednego z najbardziej wziętych trenerów personalnych.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl