fit.pl mobile logo

Ćwiczenia na ładny biust

Za mały, za duży, niezbyt jędrny... to problemy naszego biustu. Dzięki naszemu zestawowi ćwiczeń twoje piersi będą jędrne i piękne, jak nigdy dotąd
Za mały, za duży, niezbyt jędrny... to problemy naszego biustu. Na jego kształt nie mamy większego wpływu, jest on uwarunkowany genetycznie. Wszystko co możemy zrobić, aby piersi były piękne, to dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i przestrzegać kilku zasad.

Ładny dekolt może być prawdziwą ozdobą kobiecego ciała. Nie wystarczy jednak, by skóra w tym miejscu była gładka i napięta. Znacznie bardziej męski wzrok przyciąga jędrny, zadbany biust. Istnieje kilka reguł, które pomogą zachować piersi i dekolt w nienagannej formie.

Ważnym elementem jest utrzymywanie wyprostowanej postawy ciała. Wymaga to niewielkiego wysiłku i odrobiny samodyscypliny. Garbiąc się najbardziej obciążamy mięsień piersiowy, który jest tzw. rusztowaniem podtrzymującym biust. Defekty i niedostatki naszych piersi, które uprzykrzają nam życie i uniemożliwiają zakładanie wymarzonych kreacji, można albo skorygować poprzez założenie specjalnej bielizny, albo zwalczyć, dobierając odpowiedni zestaw ćwiczeń.

Poniżej proponujemy kilka z nich. Można je wykonywać zarówno w domu, jak i w fitness klubie.

Ćwiczenie 1.

Połóż się tak, aby plecy leżały na stepie. Łokcie muszą mieć możliwość opadania swobodnie poniżej ciała. Hantle trzymaj w dłoniach koło klatki piersiowej tak, aby znajdowały się w jednej linii z brodawkami. Jednocześnie podnoś oba hantle do góry, prostując ręce w łokciach i powracaj do pozycji wyjściowej.

Podnosząc hantle do góry należy powietrze wydychać, opuszczając je spokojnie wdychać.


chest2chest1

[-------]
Ćwiczenie 2.

Połóż się się tak, aby twoje plecy leżały na stepie. Ręce z hantlami wyprostowane przed sobą, dłonie zwrócone do siebie wewnętrznymi stronami. Rozchylaj ręce na boki, opuszczając hantle i delikatnie zginaj łokcie. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie kilka razy. Hantle powinny znajdować się w linii prostej w brodawkami.

Opuszczając hantle w dół należy wdychać powietrze, podnosząc je wydychać.
chest3chest4


 

Ćwiczenie 3

Pompka na stepie. Opieramy kolana i podudzia na podłodze, dłonie rozstawione na szerokość ramion opieramy na stepie. Brzuch musi być mocno napięty, aby biodra nie opadały. Uginamy łokcie i powracamy do pozycji wyjściowej z wydechem. Wykonujemy dwie serie po osiem powtórzeń i trzecia serię z maksymalna ilością powtórzeń. Można też wykonywać jedną długą serię z maksymalna ilością powtórzeń trzy razy w tygodniu. W kolejnym tygodniu zwiększamy ilość pompek o 2-3.

izometr

Ćwiczenie 4

Na „jogina”. Siadamy w siadzie skrzyżnym na stepie, kręgosłup wyprostowany. Składamy dłonie jak do modlitwy na wysokości klatki piersiowej rozkładając szeroko łokcie. Naciskamy dłonią na dłoń z maksymalną siłą przez około 6 sekund. Powtarzamy ćwiczenie cztery razy z krótkimi przerwami.

Codzienna gimnastyka może sprawić cuda. W trosce o utrzymanie jędrnego biustu zaleca się również pływanie, wiosłowanie i specjalne ćwiczenia na atlasie. Ale ćwiczenia i specjalna kosmetyka pomaga tylko w pewnym stopniu na zwiotczałe, niezbyt jędrne piersi. Dalej pozostaje tylko chirurgia plastyczna. Dlatego starajmy się jednak tak dbać o nasze ciało, aby nigdy nie była ona potrzebna.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
kontakt.hopsport

Ja polecam ćwiczenie na atlasie do ćwiczeń, więcej dlaczego warto inwestować w ten sprzęt można się dowiedzieć o tym tutaj: http://www.renisport.com.pl/dlaczego-warto-zainwestowac-w-atlas-do-cwiczen/ ;)

Zgłoś nadużycie-
Ola Kindziuk

Te ćwiczenia to jakiś żart. Istnieje dużo bardziej poważny i skuteczny trening, która stosowała już Marilyn Monroe - polecam poczytać sobie książkę http://www.fitnesslab.pl/trening-wiekszy-biust/

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl