fit.pl mobile logo

Dieta pudełkowa, a zdrowie

Dieta pudełkowa to popularna, nazwa cateringu dietetycznego, który dostarczany jest codziennie do klienta do domu lub pracy.

Zazwyczaj jest to 5 posiłków dziennych, które mają być spożywane w regularnych odstępach czasu, dostosowane są one do indywidualnych potrzeb klienta oraz liczby kalorii jakie powinien spożywać. Jej głównym, choć nie jedynym celem jest utrata zbędnych kilogramów oraz utrzymanie zdrowej sylwetki. Do tego ważnym aspektem, który niesie za sobą zdrowy catering to wsparcie w budowie masy mięśniowej, zdrowe odżywianie się oraz oszczędność czasu, tak cennego w dzisiejszych pospiesznych czasach.

Jaką dietę wybrać?

Rynek obfituje w rozmaite firmy proponujące dietetyczny catering. Z ich różnorodnej oferty można wybrać jadłospis nie tylko skomponowany pod względem kalorycznym, ale też konkretny rodzaj diety jak:

 • dieta wegetariańska,

 • dieta wegańska,

 • dieta bezglutenowa,

 • dieta bezlaktozowa,

 • dieta paleo, etc.

Wiele zależy od predyspozycji zdrowotnych klienta, jego osobistych preferencji żywieniowych. Pomimo, że dieta pudełkowa z zasady jest uniwersalna, powinna więc pasować każdemu klientowi, to należy wziąć pod uwagę nasz stan zdrowia, wszelkie choroby przewlekłe mają wpływ na sposób naszego odżywiania i na przyswajanie pewnych produktów.

catering-fitapetit2

Czym się kierować wybierając zdrowy catering?

Jako, że firm cateringowych jest na rynku sporo, a wśród nich rośnie liczba tych oferujących dietę pudełkową, nie zawsze wiadomo jak wybrać tą jedyną, która będzie nam towarzyszyć każdego dnia przez wybrany przez nas czas. Niezależnie czy będziemy korzystać z ich usług tydzień, czy pół roku lub dłużej, chcemy być zadowoleni z ich usług, zatem ich posiłki muszą spełniać swoje zadania.

Fit Apetit działająca na terenie niemal całej Polski, szczególnie prężnie w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu, wyróżnia się spośród nich wysoką jakością produktów, których kucharze używają w przyrządzaniu posiłków. Sami wypiekają chleb i dbają o wszelkie składniki obecne w ich kuchni. Posiłki komponowane są ze troską o każdy szczegół przy współpracy z profesjonalnymi dietetykami. Każde danie jest dokładnie opisane pod względem kaloryczności oraz ilości i rodzajów mikro i makroelementów. Kucharze dbają, by ich potrawy miały jakość restauracyjną, znajdują się tu smaki z różnych kuchni świata, co czyni dietę niebanalną, trudno się nią znudzić. Pod względem wartości odżywczych, estetyki wykonania i podania, posiłki od Fit Apetit to majstersztyk.

Fit Apetit oferuje kilka gotowych jadłospisów, które kryją się pod nazwami:

 • Slim Fit - ma na celu redukcję zbędnych kilogramów, dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników, dużą wagę przykładając do liczby kalorii. Dobrze dobrane produkty redukują uczucie zmęczenia i dodadzą energii w codziennym życiu.

 • Bezglutenowa i beznabiałowa - Gluten& Diary Free - szczególnie dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.

 • Dieta wegańska - dla wegan i wegetarian, skomponowana z produktów roślinnych tak, by dostarczała jak najwięcej składników odżywczych.

 • Dieta niskowęglowodanowa - Low Carb - ma zwiększoną ilość białka, bazuje na nabiale, owocach, warzywach oraz mięsie, przyspiesza metabolizm poprzez minimalizację spożycia cukrów i skrobi.

 • Dieta dla sportowców - zawiera pełnowartościowe, sycące posiłki, które mają wspomóc budowę i regenerację mięśni, ułożone tak by spełniały swoje zadania przed i po treningu.

 • Dieta ketogeniczna - skuteczna w leczeniu otyłości, polegająca na jedzeniu odpowiednich, zdrowych tłuszczów.

catering-fitapetit3

Niewątpliwie zaletą Fit Apetit jest też możliwość zamawiania posiłków w ekoopakowaniach, co jest istotne dla wszystkich dbających o środowisko.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na catering sportowy w Krakowie.

Tak naprawdę jedyną wadą diety pudełkowej jest jej cena, ale należy pamiętać, że jeśli chodzi o zdrowie, to cena nie gra roli, a koszt proponowany przez Fit Apetit nie jest wygórowany w stosunku do wysokiej klasy oferty.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl