fit.pl mobile logo

Gadżet z troski o bezpieczeństwo

Możemy twierdzić, że zegarek gps dla dziecka to zbędny dodatek, efekt mody, kolejny kolorowy gadżet, który coraz mocniej wrzuca maluchy w świat technologii. I z pewnością wiele takich głosów się pojawia, dopóki dziecko nie zgubi się w centrum handlowym, na spacerze, na plaży czy też z różnych powodów potrzebuje naszej pomocy. Wówczas rodzą się inne refleksje i okazuje się, że niewielki element jest w stanie bardzo pomóc, a przede wszystkim sprawia, że maluchy i rodzice czują się po prostu pewniej. Nawet jeśli wam nie zdarzyło się nic niepokojącego, to z pewnością znacie już wiele historii, które kosztowały dużo stresu, a wcale nie musiały
  1. Czy smartwatch jest potrzeby?
  2. Wiem, gdzie jest dziecko

Czy smartwatch jest potrzeby?

[obraz_1] Po pierwsze, smartwatch gps dla dziecka to modny, ładny i fajny gadżet, który z pewnością każdy maluch chce mieć – chociażby dlatego, że inni mają. Poza świetnym wyglądem niewielkie urządzenie ma również szereg funkcji, które sprawiają, że łatwiej się żyje, rodzice są spokojniejsi o bezpieczeństwo malucha, a i on może mieć stały kontakt z opiekunami. To pożyteczny gadżet i dlatego warto w niego zainwestować. Ważną zaletą smartwatchy dla dzieci jest to, że umożliwiają prowadzenie rozmów. Dzięki temu w każdym momencie – na podwórku, w czasie przerw w lekcjach czy też na wycieczce można się skontaktować z rodzicem. Takie urządzenie nie ogranicza swobody i zabawy, pozwala czerpać dziecięcą radość z każdej aktywności.

obraz_1

Wiem, gdzie jest dziecko

To nie kwestia kontroli czy też stałego trzymania maluchów pod kloszem. To raczej świadomość tego, że nie każdy człowiek ma dobre intencje, a wypadki się zdarzają. Rodzice wszak mają zaprogramowaną troskę o bezpieczeństwo najmłodszych i nie jest rozwiązaniem stałe trzymanie za rękę. Lokalizator gps dla dziecka daje swobodę, a z drugiej strony pozwala rodzicom wiedzieć, gdzie znajduje się dziecko, a także z nim porozmawiać. To buduje zaufanie, ale również jest szansą na szybką reakcję. Być może i czasy się zmieniły, i narzędzia, ale niewątpliwie rośnie również świadomość, jak ważna jest ochrona dzieci. W urządzeniu może być również zainstalowana aplikacja Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/lokalizacja-osob/zegarek-z-gps-dla-dziecka, która daje pewność, że zawsze będziesz widzieć, gdzie znajduje się maluch. To pozwala budować zaufanie i jest wyrazem troski o dobro dziecka w każdym momencie. I dlatego właśnie smartwatch to coś więcej niż kolorowy gadżet na dziecięcej ręce, do którego można mówić, wyświetlać różne rzeczy, korzystać z praktycznych funkcji, a nawet mieć latarkę. Z drugiej strony to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż duży, nieporęczny i drogi smartfon.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl