fit.pl mobile logo

Jaki obóz wakacyjny wybrać dla dziecka?

Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu rodziców zaplanowanie 2 miesięcy wypoczynku dla dzieci nie jest zadaniem łatwym. Wynika to chociażby z nadmiaru obowiązków i ograniczonych dni urlopowych. Nie każdy może sobie bowiem pozwolić na dłuższy wypoczynek, aby spędzić go wspólnie z rodziną. Rozwiązaniem na zapewnienie dziecku bezpiecznych, a przede wszystkim niezapomnianych wakacji są alternatywne zajęcia rekreacyjne w tym m.in. tematyczne szkolenia wyjazdowe jak np. obozy kitesurfingowe. Nauka tego rodzaju sportów wodnych, gwarantuje nie tylko niezapomniane wspomnienia, ale i aktywny wypoczynek, co jest kluczowe w czasach gdy gros dzieci wakacje potrafi spędzić przed komputerem lub telewizorem. Jak zorganizować dziecku bezpieczne oraz wyjątkowe wakacje i dlaczego obozy kitesurfingowe to dobry pomysł na lato?

Dlaczego warto wysłać dziecko na zorganizowane zajęcia prowadzone przez doświadczonego instruktora?

Wyjazd z rodzicami, odwiedziny dziadków, spotkania z przyjaciółmi... i co dalej? Wbrew pozorom zorganizowanie czasu wakacyjnego dzieciom może być kłopotliwe. Rodzice, chcąc zadbać o to, aby ich wychowankowie nie spędzali większości wolnego czasu w internecie, starają się zaplanować dla nich dodatkowe zajęcia rekreacyjno-sportowe. Tego rodzaju wyjazdy gwarantują uczestnikom odpoczynek, oderwanie od szkolnego stresu, a także moc niezapomnianych wrażeń. Pobyt poza domem, to sposób na nawiązanie nowych znajomości oraz usamodzielnienie się. Brak rodzica u boku kształtuje osobowość młodej osoby. Dodatkowo obozy tematyczne prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, bardzo często zapoczątkowują nowe hobby, a nawet pasje.

Wyjątkowa przygoda i nowa pasja

Wakacje spędzane w domu z pewnością nie napawają optymizmem. Po upływie pierwszych tygodni, przychodzi moment znużenia. Rozwiązaniem, które z pewnością nie pozwoli dziecku narzekać na nudę są obozy tematyczne. Przeglądając internet w poszukiwaniu odpowiedniego szkolenia z dogodnym terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, warto kierować się przede wszystkim zainteresowaniami dziecka. Dzięki temu pociecha spędzi niezapomnianą przygodę, oddając się temu co lubi najbardziej. Może to być np. kurs taneczny lub popularny w ostatnim czasie kurs kitesurfingu.

Obóz kitesurfingowy Jastarnia

Wybierając wakacyjny wyjazd szkoleniowy dla dziecka należy sprawdzić czy oferta będzie odpowiednia dla danego wieku, a także uwzględnia różne poziomy zaawansowania w danej dyscyplinie. Obóz kitesurfingowy Jastarnia dedykowany jest zarówno dzieciom, jak i młodzieży w wieku 11-16 lat na każdym etapie znajomości dyscypliny. Program kursu został podzielony na grupy tak, aby usatysfakcjonować wszystkich uczestników obozu. Kitesurfing Jastarnia to aż 4 godziny zajęć dziennie, do których wykorzystuje się profesjonalny sprzęt szkoleniowy do uprawiania kitesurfingu. Poza tym podczas wyjazdu, podopieczni mogą liczyć na bogaty program zajęć dodatkowych jak np. atrakcje motorowodne, warsztaty i zawody Trickboard czy wizyta w Parku Linowym. 

Opieka i ubezpieczenie uczestników obozu

Podczas trwania obozu, dzieci znajdują się pod 24-godzinną opieką wychowawców na terenie ośrodka. Natomiast w czasie szkolenia są pod nadzorem licencjonowanego i doświadczonego instruktora. Istnieje możliwość śledzenia poczynań dziecka w dniu rozpoczęcia obozu za pomocą Jastarnia kamera, gdzie można sprawdzić aktualne warunki pogodowe w miejsćowości. Kursanci otrzymują również komfortowe pianki, kaski oraz kamizelki asekuracyjne. Dodatkowo oferta na szkolenie kitesurfingowe obejmuje koszt ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Obozy tematyczne są świetnym sposobem na zorganizowanie dziecku całego aktywnego dnia wakacyjnego. Kilkudniowy wyjazd pozwoli mu zapomnieć o szkolnych troskach, nauczyć się samodzielności, a także rozwinąć nowe pasje, poszerzając horyzonty zainteresowań.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl