fit.pl mobile logo

Najlepsze dla rozwoju dziecka klocki dla 4-latka

Czterolatek jest ciekawy świata, ma bujną wyobraźnię, lubi uczyć się nowych rzeczy. Każdy jego nowy dzień stwarza możliwości, chłonny umysł jest w stanie przetworzyć wiele interesujących go informacji. Pokój dziecięcy może zawierać takie elementy zabawy, które pozwolą mu rozbudzić wyobraźnię, kreatywność

Niezastąpione okażą się klocki dla 4-latka (można je kupić w wielu dobrych sklepach internetowych, np. https://klocki.edu.pl/pol_m_Klocki-wg-wieku_Klocki-dla-4-latka-497.html). Sklepy z zabawkami coraz częściej mają tak podzielony asortyment, żeby rodzic wiedział, co przyda się jego dziecku w danym wieku rozwojowym. Klocki to zawsze dobra propozycja, im dziecko starsze, tym z tego zakupu może wynieść znacznie więcej korzyści. Producenci przygotowując te zabawki, mają na uwadze pewne ograniczenia. Małe dziecko potrzebuje na tyle dużych elementów, żeby mogło bezproblemowo chwycić w rączką. Dodatkowo trzeba zadbać też o to, żeby były one na tyle duże, żeby czterolatek nie mógł ich połknąć.

Nauka poprzez zabawę

Nauka może być ciekawym zajęciem dla każdego dziecka nawet dla tak małego jak czterolatek. Gdy wokół niego będą interesujące go zabawki, nauka w takim przypadku odbywa się bezproblemowo. Z dobrymi klockami dla 4-latka dziecko jest w stanie dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach manualnych, kreatywności. Duża ilość elementów pozwala na swobodne budowanie nie tylko budynków, ale także tego wszystkiego, co dziecko ogląda na co dzień. Klocki dla 4-latka nie muszą ograniczać wyobraźni dziecka. Żywe kolory na klockach dają szansę na stworzenie świata znajdującego się w wyobraźni malucha. Taka nauka poprzez zabawę może odbywać się z rodzicem, wspólne budowanie, dzięki dużej ilości różnorodnych elementów, pozwoli na spędzanie czasu z dzieckiem w pełnej kreatywności atmosferze.

Porządek w pokoju dziecięcym

Niezależnie od tego, jaki model klocków dla 4-latka zostanie wybrany, zawsze można zaopatrzyć się w dodatkowe przedmioty do ich spakowania. Jeśli producent nie zapakował je w funkcjonalne pudełko, można taki przedmiot dokupić w każdym sklepie z zabawkami. Plastikowe pudełko najlepiej z wieczkiem będzie najlepszym artykułem, który pozwoli na utrzymanie porządku w dziecięcym pokoju czy w innym miejscu, gdzie odbywa się aktualnie zabawa. Takie klocki dla 4-latka łatwo będzie przetransportować dzięki takiemu funkcjonalnemu rozwiązaniu. Przezroczyste pudełko przyczynia się do tego, że wyraźnie widać każdy kolorowy element, co zachęca do rozpakowania i nowej zabawy. Czterolatek jest na tyle duży, że sam jest w stanie posprzątać swój pokój po zabawie z klockami. Wystarczy tylko udostępnić mu odpowiednie akcesoria do ich spakowania.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl