fit.pl mobile logo

Torba dla aktywnych Mam

Piękna damska torba, torebka lub kopertówka to “mroczny przedmiot pożądania” każdej kobiety. Damska torebka wiele mówi o swojej właścicielce, wystarczy zajrzeć do środka i można ujrzeć “jak w zwierciadle” kobiecą duszę  
file4c585a98a06a5 201008032006Torebka to wizytówka każdej kobiety i jej znak rozpoznawczy. Stanowi mocny akcent stroju - obok włosów, uczesania i obuwia - gdyż dzieli sylwetkę “na pół”, gdzieś tam, gdzie instynktownie zatrzymuje się nasz wzrok. Dlatego przy przyglądaniu się komuś w pierwszej kolejności zwrócimy uwagę właśnie na torebkę.
 

Jednocześnie jest to tzw. baza: centrum dowodzenia, pogotowie, biuro rachunkowe, sekretariat i centrala telefoniczna w jednym: kalendarz (najlepiej już na przyszły rok), komputer, telefon (tak, ale rozładowany, gdzie się podziała ładowarka), książka (kiedy ją wreszcie skończę czytać?), lekarstwa (termin ważności wprawdzie nie minął, ale brakuje ulotki), notesy, okulary (ktoś wczoraj przypadkiem na nie nadepnął), recepty, dokumenty, paragony z pralni, gwarancje, kilka kompletów kluczy (żaden nie pasuje do zamka), nieuregulowane mandaty… Musi więc pomieścić wszystkie przedmioty i bibeloty, które będą nam potrzebne w ciągu długiego dnia, (i które bez problemu odnajdziemy), w pracy, po pracy, w drodze do szkoły, z przedszkola, na zakupy, ale też podczas odpoczynku – na zasłużonym urlopie.

Odpowiednia dla nas torba jest niezbędna, tak jak kalendarz, kartka papieru i ołówek. Codziennie, przemyślane pakowanie torby (tak jak przygotowywanie listy zadań do wykonania w ciągu dnia) to już połowa sukcesu; to dyscyplinuje i organizuje nasze życie, czyli de facto je ułatwia. Uwaga, znaleźliśmy taką idealną torbę dla Mam! Hurra!

 

[-------]


mama%20w%20parku-prasa-kopia1My Mom’s Bag to ekologiczna torba Ziabaqlu na każdą okazję. Jest totalna i multifunkcjonalna. Torba Mamy idealnie sprawdzi się na spacerze z maluchem, w parku, w lesie, w samochodzie, na wakacjach, na plaży, nad jeziorem. Torba ma ciekawą konstrukcję, jest wykonana ze 100% bawełny najwyższej jakości i jest bardzo pojemna. To przykład sportowego szyku, bez pretensji do elegancji, za to praktycznego, oszczędnego i wygodnego. Poza tym, że torba dla Mam jest ‘chic’, można ją nazwać torbą ‘totalną’, gdyż potrafi pomieścić wszystko, czego potrzebujesz. To absolutny ‘must have’ tego lata!

Dostępne kolory toreb dla Mam to: Sand - piaskowy, Summer Stripes – letnie, błękitne paseczki, Blue – śliczna akwamaryna, Pink - magenta, Violet - purpurowy, (jak Purpurowa Róża z Kairu…). Wybierz kolor swojej torby Mamy w zależności od Twojego nastroju. Wymiary torby: długość 80 cm, szerokość 50 cm, a szerokość paska na ramię 18 cm.


W środku torby jest kieszonka z wydzielonymi przegródkami: jedną na telefon i drugą na portfel. Długi pasek pozwala nosić torbę przepastnie albo zawiesić ją na rączce wózka, albo silnym ramieniu Taty... Jest bardzo pojemna, pomieści wszystko: piłkę do zabawy, wiaderko, foremki, pieluszki, krem na oparzenia, butelkę, zabawkę, ręcznik i milion innych potrzebnych rzeczy. Z Twoim maluszkiem wszystko może Ci się przytrafić, więc wszystko się przyda.


Torba przeznaczona jest dla każdej aktywnej Mamy, która zawsze czuje się młodo, bez względu na wiek, ma mnóstwo energii, szybko myśli i błyskawicznie działa panując nad codziennym chaosem i szaleństwem. I najważniejsze: jest skierowana dla tych Mam, które kochają torby. Zorganizowana Mama jest zawsze przygotowana na zmiany planów, kaprysy pogody, niespodzianki.

W końcu macierzyństwo mobilizuje każdą Mamę do dobrego zarządzania swoim czasem. Każda chwila jest cenna, każdy moment niepowtarzalny, dlatego nie warto tracić czasu, gdyż zawsze nam go brakuje. Zorganizuj się!

fot.: www.ziabaqlu.pl

www.fit.pl

 
 

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl