fit.pl mobile logo

Benefit Systems poszerza ofertę własnych obiektów sportowych

Benefit Systems planuje otwarcie aż sześciu nowych klubów fitness w 2022 roku, z czego pięć powstanie w Warszawie i jej okolicach w ramach sieci Zdrofit, a jeden, pod marką Fit Fabric, w Łodzi. Operator stawia na różnorodne lokalizacje – od nowoczesnych biurowców, przez centra handlowe, po osiedla mieszkaniowe – gdzie otwarte zostaną wielkopowierzchniowe kluby fitness, nastawione na wsparcie zdrowia i odporności oraz budowanie kondycji fizycznej ich użytkowników

Mennica Legacy Tower oraz Warsaw Hub to dwie nowe lokalizacje biznesowe na mapie Warszawy, w których 3 stycznia 2022 roku otwarte zostaną kluby Zdrofit. W Mennicy Legacy Tower powstaje dwupoziomowy obiekt o powierzchni 1171m2, wyposażony w nowoczesny sprzęt sportowy Hammer Strength, dużą strefę cross, a także przestrzeń dla matki z dzieckiem. Z kolei przy Rondzie Daszyńskiego w Warsaw Hub, klienci na powierzchni blisko 1400m2, poza klasycznym wyposażeniem, będą mogli skorzystać z suchych saun. Na początku roku otwarty zostanie także Zdrofit w powiecie piaseczyńskim, w kompleksie handlowym N-Park Stara Iwiczna. Tydzień później (10 stycznia) portfolio sieci Zdrofit uzupełni klub zlokalizowany przy ul. Lazurowej, dedykowany przede wszystkim mieszkańcom licznych osiedli w zachodniej części Bemowa. W 2022 roku planowane jest także otwarcie klubu fitness Zdrofit w rewitalizowanym obecnie centrum handlowym Fort Wola.

- Kluby Zdrofit to doceniana przez użytkowników sieć fitness, która od początku swojego działania stawia na najwyższą jakość oferowanych usług, zadowolenie swoich klientów oraz rozwój oferty zgodny z najnowszymi trendami w branży. Rosnąca liczba klubowiczów sprawia, że poszukujemy rozwiązań zapewniających im jak największy komfort ćwiczeń w różnorodnych lokalizacjach, stąd decyzje o nowych inwestycjach. Popularność klubów Zdrofit związana jest z jednej strony z ich nowoczesną infrastrukturą i wyposażeniem, a z drugiej z filozofią zdrowego stylu życia, którą marka konsekwentnie realizuje od początku istnienia. W klubach fitness Zdrofit wciąż rozbudowujemy także programy zajęć grupowych, które skupiają się na rozmaitych potrzebach klientów, jak np. autorskie treningi sprzyjające redukcji poziomu stresu czy przygotowujące do sezonu zimowego oraz zajęcia wspierające zdrowie kręgosłupa, a także treningi skierowane do konkretnych grup odbiorców, w tym mam czy seniorów. W klubach tych realizowane są także cenione na całym świecie programy treningowe Les Mills - wyjaśnia Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.

Uwzględniając planowane otwarcia, sieć klubów fitness Zdrofit w przyszłym roku liczyć będzie łącznie 75 klubów w woj. mazowieckim, pomorskim i świętokrzyskim.

Planowane otwarcia Benefit Systems dotyczą także woj. łódzkiego. W styczniu 2022 roku otwarty zostanie klub Fit Fabric w Łodzi przy ul. Strażackiej 5. Obiekt znajduje się w centrum osiedla mieszkaniowego, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. W przestronnych wnętrzach klubu klienci odnajdą m.in. dwie sale fitness oraz bogato wyposażoną strefę siłową z sekcją funkcjonalną. W klubach sieci Fit Fabric odbywają się autorskie, opracowane przez ekspertów, programy zajęć takie, jak Antystres Energia, Antystres Harmonia, Mobilizacja, Zdrowy Kręgosłup, czy treningi przygotowujące do sportów zimowych. W 2022 roku sieć Fit Fabric będzie liczyć 18 klubów fitness na terenie województwa łódzkiego.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl