fit.pl mobile logo

Dlaczego trening personalny staje się coraz popularniejszy?

Spędzasz godziny na siłowni czy zajęciach fitness, a nie widzisz efektów? Czujesz, że Twoja motywacja do ćwiczeń zaczyna spadać? Skorzystaj z treningu personalnego! To rozwiązanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem na świecie i w Polsce również ma szerokie grono zwolenników. Zajęcia z trenerem personalnym pozwolą Ci na szybsze rezultaty. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

 

Czym jest trening personalny?

Trener osobisty to wysoce wykwalifikowany specjalista, którego zadaniem jest, by stworzyć plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, umożliwiający Ci realizację celów. Korzysta z wiedzy zarówno z zakresu branży fitness, jak i dietetycznej, ale też psychologii sportu. Długość treningów i ich częstotliwość ustalacie w odniesieniu do Twoich możliwości kondycyjnych i czasowych. Trenerzy personalni uczą, jak wykonywać każde ćwiczenie i jak układać dalszy plan, dzięki czemu w przyszłości łatwiej też jest odnaleźć się na siłowni bez nich.

Ukierunkowanie na Twoje cele

Ćwiczenia, które będziesz wykonywać podczas treningów personalnych, są w pełni dopasowane do tego, co chcesz osiągnąć. Zależy Ci na wysmukleniu ciała, rozbudowie muskulatury, zwiększeniu wydajności? Może chcesz wyrzeźbić ręce, a może zależy Ci na sześciopaku? Trener personalny stworzy dla Ciebie szczegółowy plan treningowy, który pozwoli Ci osiągnąć Twoje cele w sposób wydajny i uporządkowany. Ponadto podzieli się z Tobą wiedzą na temat odpowiedniego żywienia, dzięki któremu łatwiej będzie Ci schudnąć bądź zbudować masę mięśniową. To kompleksowe wsparcie w drodze do sukcesu. Dzięki temu, że podczas treningów personalnych będziesz się skupiać na swoich oczekiwaniach i założeniach, efekty pojawią się też szybciej.

Większa efektywność treningu i szybsze efekty

Dzięki temu, że ćwiczysz pod okiem trenera personalnego, zdecydowanie wzrasta wydajność. Wykonujesz więcej ćwiczeń i wiesz, co masz robić, więc nie tracisz czasu na szukanie kolejnego zajęcia. Nowatorskim rozwiązaniem są treningi personalne EMS. Spotkanie trwa jedynie 20 minut i odbywa się raz w tygodniu, ale skutecznie zastępuje 3 godziny na siłowni. Ćwiczenia wykonuje się w specjalnym stroju, który subtelnie pobudza mięśnie impulsami elektrycznymi. To sprawdzony sposób na szybszą realizację celów treningowych, chętnie wykorzystywany zarówno przez sportowców zawodowych, jak i amatorów.

Niższe ryzyko kontuzji

Treningi z trenerem personalnym są też bardziej bezpieczne. Jego wiedza pomoże uniknąć Ci kontuzji, które zdarzają się zwłaszcza na początku przygody ze sportem. Czy wiesz, że nawet przysiady wykonywane w sposób niewłaściwy mogą spowodować uszkodzenie kolan, które doskwiera później przez całe życie? Dzięki opiece trenera unikniesz podobnych wpadek.

Stała motywacja

Bardzo istotna jest też motywacja. Treningi personalne umawia się z wyprzedzeniem, są okazją do spotkania, dlatego chętniej się na nie chodzi. Co istotne, wiedza trenera z zakresu psychologii sportu i jego kompleksowe wsparcie pomogą Ci utrzymać motywację na stałym poziomie. Nie porzucisz sportu po kilku tygodniach, jeśli wybierzesz dostosowany do Twoich oczekiwań personalny trening.

BodyTec20+ – innowacyjny trening personalny EMS

Jeśli poszukujesz nowatorskiej formy treningu, która przyniesie Ci szybsze rezultaty, BodyTec20+ ma dla Ciebie wyjątkowe rozwiązanie. Trening EMS, czyli z wykorzystaniem metody elektrostymulacji mięśni, odbywa się pod opieką trenera personalnego w wyspecjalizowanym studio. To właśnie tam możesz zbudować muskulaturę, schudnąć, zwiększyć wytrzymałość czy wrócić do formy po kontuzji.

Ogromnym atutem jest to, że treningi trwają jedynie 20 minut i odbywają się raz w tygodniu, a na rezultaty nie trzeba długo czekać. Dla niektórych jest to jedyna forma aktywności, inni łączą ją na przykład z zajęciami fitness czy siłownią. Trener personalny EMS w BodyTec20+ pomoże Ci nie tylko opanować technikę, ale także utrzymać motywację. Stały monitoring postępów sprawia, że podopieczni szybko zakochują się w sporcie. Wejdź na stronę BodyTec20+ i umów próbny trening!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl