fit.pl mobile logo

Fabryka Formy w Wodzisławiu Śląskim

Na początku listopada otwarty został 23. klub sieci Fabryka Formy. To pierwszy obiekt marki w Wodzisławiu Śląskim. Zapisy do nowego klubu w ramach przedsprzedaży osiągnęły rekordowy poziom. Fabryka Formy w Wodzisławiu Śląskim oferuje sale do treningów rowerowych i zajęć grupowych oraz bogato wyposażoną siłownię. Od stycznia do dyspozycji klubowiczów będą również cztery korty do squasha.

Nowy klub ma powierzchnię ok. 1800 mkw. i oferuje różne strefy treningowe: salę rowerową, drugą salę do zajęć fitness, bogato wyposażoną siłownię, cztery korty do squasha (dostępne od stycznia 2023 r.). Dodatkowo w szatniach dostępne są sauny suche umożliwiające relaks po ćwiczeniach. Klub zapewnia spotkanie wprowadzające z trenerem. Można wtedy dowiedzieć się, jak trenować skutecznie i bezpiecznie, poznać wyniki analizy składu swojego ciała lub wyniki testów zdrowotnych i dobrać dla siebie zajęcia z grafiku.

– W ofercie klubu, oprócz dobrze znanych stref do korzystania podczas indywidualnego treningu, dostępne są również zajęcia wzmacniające mięśnie i kondycję. To np. Zumba czy Pilates, a także zajęcia o wysokiej intensywności, jak Fat Killer z elementami treningu wytrzymałościowo-siłowego, które mają na celu szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Oferta zajęć fitness jest zróżnicowana, by zapewnić odpowiedni poziom i intensywność treningów zarówno początkującym, jak i zaawansowanym. Oferta w Wodzisławiu Śląskim ma także dodatkowy atut, mianowicie aż cztery korty do squasha. To aktywność, która poprawia koordynację ruchową i kondycję, zwiększa wydolność, a dla wielu stanowi także idealny sposób na redukcję stresu – wyjaśnia Tomasz Groń, dyrektor zarządzający siecią Fabryka Formy.

Klub Fabryki Formy powstał na terenie Parku Handlowego, dogodnej lokalizacji dla mieszkańców miasta, w tym Osiedla XXX-lecia. Na miejsce łatwo również dotrzeć samochodem z innych miejscowości. Klienci m.in. z Rybnika, Żor czy Jastrzębia-Zdroju dojadą w zaledwie pół godziny (dla zmotoryzowanych dostępny jest przed budynkiem bezpłatny parking).

Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na aktywność fizyczną i przeciwdziałanie negatywnym skutkom pandemii. Widać to m.in. po poziomie przedsprzedaży karnetów do klubu w Wodzisławiu – osiągnął on rekordowy poziom w historii sieci Fabryka Formy. Widoczna jest także wyraźna globalna zmiana narracji wokół aktywności fizycznej oraz motywacji do ćwiczeń, które wiążą się coraz bardziej z dobrostanem fizycznym i psychicznym, co potwierdza Tomasz Groń.

– Widzimy wyraźnie, że Polacy chcą ćwiczyć więcej, a zwiększone zainteresowanie widać również w naszych klubach. Wielu klientów w naszych obiektach podkreśla, jak ważny jest dla nich powrót do normalności, odbudowa kondycji po izolacji czy przebytym Covid-19, redukcja wagi lub stresu. Warto o te potrzeby zadbać, stwarzając optymalne warunki do korzystania z oferty klubów fitness – mówi Tomasz Groń.

Jak wynika z badania MultiSport Index 2022, obecnie 64 proc. mieszkańców województwa śląskiego jest aktywnych fizycznie, z czego już co piąty wybiera trening w klubach fitness.

Klub Fabryki Formy w Wodzisławiu Śląskim funkcjonuje w godzinach: pon. – pt. 06:30 – 22:30; sob. – niedz. 08:00 – 20:00 i honoruje karty partnerskie MultiSport.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl