fit.pl mobile logo

Just Gym otwiera kolejne kluby

Od 1 czerwca 2021 w portfolio sieci klubów Just Gym przybędą kolejne kluby. Tym samym sieć będzie miała 21 klubów w całej Polsce. Nowe lokalizacje powstaną w Poznaniu i w Warszawie

Na koniec 2020 roku sieć miała 17 klubów. Od 1 kwietnia 2021 roku do rodziny klubowiczów Just GYM dołączyli pasjonaci fitnessu z klubu z Łodzi ul. Piotrkowskiej 155 i Gdyni ul. Unruga 1.

- Uruchomione z dniem 1 kwietnia 2021 lokalizacje w Gdyni na ulicy Unruga oraz Łodzi na ulicy Piotrkowskiej to nowe kluby, które już zdobyły rzesze klientów. Trzecia lokalizacja w Łodzi i pierwsza w Gdyni, a jednocześnie druga na Pomorzu obok Słupska, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów, jak podkreślają osoby zarządzające siecią. Sieć realizuje wcześniej założony plan ekspansji i jeszcze w tym roku otworzy kolejne kluby na śląsku oraz w województwie lubuskim. Pomimo obecnej „trudnej” sytuacji epidemicznej realizujemy otwarcia zgodnie z zawartymi wcześniej kontraktami, a to głównie dzięki wsparciu naszych udziałowców – mówi Paweł Ciszek.

Nowe kluby w sieci są znaczące dla umocnienia obecności już działających klubów w miastach takich jak Warszawa, Poznań i Łódź. Pokazują jednocześnie, tym bardziej teraz, jak radość z treningów i prężność działania całej sieci, jest ważna dla dobrego samopoczucia ćwiczących.

Just GYM Bułgarska 17

Jedna z najnowszych inwestycji Just GYM zostanie otwarta 1 czerwca przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu. Klub mieści się na miejskim Stadionie, znanym z rozgrywek lokalnej pierwszoligowej drużyny piłkarskiej Lecha Poznań. Just GYM zajął tam powierzchnię około 1700 m2 i jest drugim klubem otwartym w tym mieście.

- Ten projekt jest dobrym przykładem, w jaki można wykorzystać połączenie sportu rekreacyjnego jakim jest fitness, jednocześnie wpisując się w sport zawodowy realizowany na piłkarskim Stadionie dobrze znanym w całej Wielkopolsce – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM.

Również i tym razem zachowanie charakteru adaptowanego obiektu ma swoje odzwierciedlenie w wykorzystanych elementach architektonicznych. Nowoczesna, wygodna, industrialna powierzchnia, wzbogacona wizualnymi elementami lokalnymi zapewnia wygodne i ciekawe miejsce do codziennej aktywności. W Poznaniu na ulicy Bułgarskiej wiodącym atrybutem została „lokomotywa” nawiązująca do akcentów obecnych na obiekcie.

Just GYM Rosoła 63

Kolejnym obiektem otwieranym również 1 czerwca jest Just GYM Warszawa usytuowany na Ursynowie przy ulicy Rosoła 63. Również w tym obiekcie, tak jak w poprzednim warszawskim na ulicy Dziekońskiego 1, zawarty został element z otaczającego krajobrazu podtrzymującego lokalną narrację wszystkich klubów w sieci. Lokal jest położony na dwóch piętrach, a otwarte przestrzenie oraz spora ilość światła dziennego wpadającego przez liczne przeszklenia, sprawia, że to miejsce jest idealne do spędzenia wolnego czasu. Każdy chętny może realizować trening na jednej z 12 stref treningowych przy udziale najnowszych sprzętów fitness marki Matrix, Core i ESCAPE.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl