fit.pl mobile logo

KONFERENCJA REPs LIVE

REPs Polska wraz ze szkołami posiadającymi akredytację organizuje ogólnokrajową Konferencję Fitness, Wellness i Treningu Personalnego. Zajmiemy się promocją zdrowia kompleksowo – zarówno sfery fizycznej, jak i psychicznej

Zapraszamy zatem na 5 dni wszelakich inspiracji fitness & wellness - takiego wydarzenia w wersji LIVE on-line na pewno jeszcze nie było!

Będzie odważnie, będzie nowatorsko, nieszablonowo i pomysłowo. Postaramy się Was zachwycić, zaskoczyć i być może nawet wzbudzić kontrowersje – jednak na pewno zmotywujemy Cię do zadbania o zdrowie i nauczymy jak przekazywać tę wiedzę innym.

Przyjdź i wyraź swoją opinię!
HARMONOGRAM https://www.konferencjareps.com/harmonogram
 
Nie jest istotne czy masz 20, 40 czy 60 lat oraz czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem - to wydarzenie przygotowaliśmy tak, aby każdy znalazł w nim temat, który go zainteresuje:

 • będzie można zobaczyć, oparte na najbardziej aktualnych badaniach, sposoby na poprawę siły, szybkości, balansu, mobilności i gibkości;
 • będzie można dowiedzieć się jak skutecznie i bez zbędnego wysiłku doprowadzić swoje ciało do dobrej formy i wyglądu;
 • będziemy też rozmawiać o dietetyce i suplementacji;
 • będzie można pracować nad sprawnością swojego umysłu, nauczyć się motywować i poznać metody na polepszenie swoich relacji z otoczeniem;
 • będziemy pokazywać jak zarabiać w branży fitness i jak czerpać z niej korzyści.

Zaproszenie na konferencję

Znaleźliśmy i wyselekcjonowaliśmy ekspertów z każdej z powyższych dziedzin. Napracowaliśmy się żeby zachęcić ich do udziału w naszej Konferencji, ale było warto, bo dzięki temu poznacie osobiście przedstawicieli wiodących placówek szkoleniowych w Polsce oraz najlepszych trenerów i mentorów z dziedzin rozwoju osobistego.

Wszystko to pod patronatem REPs Polska, które zrzesza dziś już 21 największych i najlepszych szkół fitness w Polsce oraz 3,5 tysiąca zarejestrowanych profesjonalistów.

REJESTRACJA : https://www.konferencjareps.com/rejestracja/23

Przygotowaliśmy 35 spotkań, na które zapraszamy każdego:

 • trenerów personalnych, którzy chcą uzupełnić swój warsztat i nauczyć się sprzedawać swoje treningi;
 • managerów klubów, którzy chcą zaczerpnąć inspiracji do rozszerzenia klubowego grafiku zajęć;
 • osoby, które chciałyby w przyszłości zostać trenerami i instruktorami;
 • miłośników fitness, w tym Jogi, Pilates, Streching, Ballance, którzy chcą wchłonąć nowe sposoby ćwiczeń i poznać nowe formy zajęć;
 • domatorów i okazjonalnych bywalców klubów, którzy dopiero marzą o zdrowym i pięknym ciele.

Ręczymy, że w tych dniach każdy dobrze będzie się bawił!

Podczas każdych zajęć będziesz mógł ćwiczyć lub jak wolisz tylko popatrzeć i posłuchać, popróbować… Do niczego nie zmuszamy, chcemy jedynie inspirować i zachęcać – pokazać, że można jeszcze inaczej i jeszcze lepiej.

Zajęcia będą odbywały się przez 5 dni: 20-24 maja 2020 roku.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl