fit.pl mobile logo

Największe saunarium w Krakowie ruszy w tym roku

Największe saunarium w Krakowie zostanie otwarte na przełomie sierpnia i września tego roku. Informację tę potwierdził właściciel sieci klubów Fitness Platinium. Nowoczesny SaunaPark Platinium powstaje w miejscu byłej pływalni TS Wisła przy ul. Reymonta 22

– Z powodu pandemii prace nad inwestycją przesunęły się w czasie, ale już teraz możemy zapewnić, że jest na co czekać – mówi Magdalena Jaroszczak, Manager ds. Marketingu Fitness Platinium.

– Oprócz szerokiej oferty i wysokiej jakości wyposażenia, planujemy także bardzo atrakcyjny cennik – w pakietach już od 16 zł za godzinę lub od 43,90 zł za cały dzień saunowania – dodaje.

Bogata oferta saunarium

W obiekcie o powierzchni 1000 metrów kwadratowych znajdzie się m. in. sauna widowiskowa mieszcząca do 120 osób, sauna infrared solna, cedrowa sauna aromatyczna, sauna ognista, łaźnia parowa, sauna kamienna, sauna VIP, sauna tylko dla kobiet, grota solna z tężnią solankową i ruska bania. Nie zabraknie również basenu o powierzchni 114 metrów kwadratowych (1,2 m głębokości), osobnego basenu do schładzania oraz dwóch jacuzzi.
Większa część obiektu, z wyjątkiem basenów, szatni oraz stref wypoczynku, to strefa beztekstylna. O prawidłową kulturę saunowania zadba przeszkolony personel i profesjonalni saunamistrzowie.

Saunowanie z atrakcjami

Miłośnicy specjalnych atrakcji będą mogli skorzystać z szerokiej oferty seansów oraz pokazów specjalnych prowadzonych przez doświadczonych saunamistrzów. Przewidziano między innymi stałe seanse nocne, tematyczne, muzyczne oraz seanse tylko dla kobiet. Po seansach w saunie będzie można zrelaksować się na zewnętrznym tarasie oraz w strefach wypoczynku.

– Wiemy, że Klubowicze Fitness Platinium czekają na powrót do aktywności. Już 28 maja otwierają się kluby fitness, ale nie chcemy na tym poprzestać. Dlatego nasi klienci będą mogli liczyć także na specjalną ofertę cenową w SaunaPark Platinium – dodaje Magdalena Jaroszczak.

Pomieszczenia po dawnym basenie TS Wisła zostaną całkowicie odnowione. Goście saunarium przy Reymonta 22 będą mieli do dyspozycji przestronne szatnie, a także bezpłatny parking na ok. 100 miejsc postojowych. Więcej informacji już wkrótce na www.fitnessplatinium.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl