fit.pl mobile logo

Nowy CityFit Blue w Siedlcach

CityFit zapowiada otwarcie swojego trzeciego klubu w formacie CityFit Blue. Po debiucie w Puławach i sukcesie w bydgoskim Fordonie, CityFit rozszerza swoją obecność o kolejne miasto. Klub zostanie otwarty 28 czerwca w Galerii Siedlce. Na powierzchni tysiąca metrów kwadratowych będzie oferował klientom trening w siedmiu strefach.

CityFit Blue to format przygotowany pod franczyzę, dostosowany do potrzeb mieszkańców mniejszych miejscowości – poniżej 150 tysięcy mieszkańców. Wyróżnia się minimalistycznym designem i przemyślanym układem przestrzeni gwarantującym komfort użytkownikom o różnych potrzebach treningowych. Kluby w tym formacie mają za zadanie dostarczyć klientom kompletnego doświadczenia treningowego, zachowując przy tym przystępne ceny i wysoką jakość usług.

Kluby CityFit Blue mają nieco mniejszą powierzchnię całkowitą niż klasyczny model CityFit i nie są całodobowe. Dostęp odbywa się poprzez recepcję w wyznaczonych godzinach: od poniedziałku do piątku w godz. 6-23, a w weekendy 8-20. Kluby działają codziennie, również w święta, co jest szczególnym wyróżnikiem marki CityFit na rynku. Sieć akceptuje karty sportowe MultiSport, Medicover Sport, FitProfit, PZU Sport w godzinach pracy recepcji. Format Blue dodatkowo rozszerzony został o płatności gotówkowe oraz urządzenie Smart Hydration, w którym można skomponować dostosowany do swoich preferencji napój izotoniczny.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z sukcesu naszych dwóch pierwszych klubów pilotażowych CityFit Blue. Z niecierpliwością oczekujemy otwarcia klubu w Siedlcach. Nasze doświadczenie pokazuje, że format CityFit Blue cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, a nasza strategia ekspansji w tym segmencie rynku przynosi wymierne efekty. W dalszym ciągu stawiamy na technologię oraz ekologiczne rozwiązania dostosowując ofertę do potrzeb lokalnego rynku. Każdy z klubów ma rozkład funkcjonalny zaprojektowany indywidualnie pod daną lokalizację – mówi członek zarządu CityFit, Łukasz Gądek.

Klub w Siedlcach będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt fitness, funkcjonalnie rozmieszczony w siedmiu strefach na tysiącu metrów kwadratowych. Oferta obejmować będzie m. in. nielimitowany dostęp do klubu, zajęcia grupowe, bezpłatną wodę filtrowaną na trening, możliwość dokonywania regularnych pomiarów składu ciała na wyspecjalizowanym przyrządach oraz korzystania z dopasowanych planów treningowych czy dietetycznych.

Klienci będą mieli również dostęp do wykwalifikowanej kadry trenerów, którzy pomogą w osiągnięciu indywidualnych celów oraz do wspomnianego wyżej systemu Smart Hydration, a członkostwo będą mogli obsługiwać w wygodnej aplikacji. Dzięki lokalizacji klubu w Galerii Siedlce, klienci skorzystają także z darmowego parkingu i możliwości zrobienia zakupów w znajdujących się tam sklepach. Klienci pozostałych klubów doceniają koncept CityFit Blue za całokształt doświadczenia treningowego, czystość oraz atmosferę.

Otwarcie klubu CityFit Blue w Siedlcach to kolejny krok w rozwoju sieci klubów fitness CityFit w Polsce. Marka planuje dalszą ekspansję i otwarcie kolejnych klubów w najbliższej przyszłości zarówno w koncepcie Blue, jak i całodobowym.

Klub CityFit Blue Siedlce będzie można bezpłatnie odwiedzić w ramach dni otwartych od 21 czerwca.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl