fit.pl mobile logo

Otwarcie części klubów zdrofit

Sytuacja związana z pandemią Covid-19 bardzo mocno odbiła się na branży fitness. Doświadczyły tego zarówno małe kluby, jak i najwięksi gracze na rynku. To właśnie na nich wywierano największą presję. Operator Benefit Systems poinformował o uruchomieniu części swoich klubów w zmienionej formule

Już 5 maja ruszą pierwsze placówki medyczne sieci Zdrofit.

Pełną informację podano w komunikacie w social mediach sieci:
“Z dumą informujemy, że nadszedł moment, w którym nasza misja dbania o Wasze zdrowie przyjmuje również medyczny charakter. Obserwujemy, jak pandemia i wymuszony przez nią tryb życia oraz pracy, często w trybie home office, przyczyniły się do zaostrzenia różnego rodzaju dolegliwości i wzrostu ryzyka zapadania na choroby cywilizacyjne.

To utwierdziło nas w przekonaniu, że aktywność fizyczna staje się kluczowym czynnikiem dla utrzymania i poprawy zdrowia.

Dodatkowo bardzo ważny jest bezpieczny powrót do ćwiczeń po przerwie albo przebytej chorobie.
Zatem #WracamyDoZdrowia.

Mamy przyjemność zaprosić Was do “Zdrofit Zdrowe Miejsce”, gdzie propagujemy zdrowy ruch jako naturalną metodę na utrzymanie i poprawę kondycji psychofizycznej.

Pierwsze placówki zostaną otwarte już 5.05.2021 r. w 10 lokalizacjach klubów Zdrofit w Warszawie i okolicach
Proces rejestracji wyłącznie w formie online rusza 28.04.2021 r.

W placówkach medycznych Zdrofit Zdrowe Miejsce Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.
Nasze filary to:

 • Fizjoprofilaktyka, czyli edukacja dotycząca zdrowego stylu życia oraz bezpieczne ćwiczenia pod okiem fizjoterapeutów.
 • Kinezyterapia, czyli leczenie ruchem, inaczej gimnastyka lecznicza, której celem jest powrót do zdrowia i przywrócenie sprawności fizycznej.

Dla kogo?

 • Dla osób, które chcą bezpiecznie powrócić do aktywności fizycznej po przerwie.
 • Dla osób, które chcą minimalizować ryzyko problemów zdrowotnych związanych z dotychczasowym brakiem ruchu albo pracujących wiele godzin w pozycji siedzącej w ramach home office.
 • Dla wracających do aktywności fizycznej po przebytej infekcji czy kontuzji.
 • Dla borykających się z dolegliwościami, przeciążeniami wynikającymi z niewłaściwego, nadmiernego dla przeciętnego człowieka ruchu.
 • Dla osób, które chcą skorzystać ze wskazówek fizjoterapeutów w zakresie bezpiecznego, zdrowego ruchu.

Obecnie możliwość korzystania z placówek “Zdrofit Zdrowe Miejsce” mają osoby posiadające aktywny karnet Zdrofit oraz posiadacze kart MultiSport, które pozytywnie przejdą proces kwalifikacji, weryfikujący stan zdrowia. Na podstawie ankiety kwalifikacyjnej fizjoterapeuta oceni, czy dana osoba może korzystać z usług placówek medycznych Zdrofit Zdrowe Miejsce. Po pozytywnym zakwalifikowaniu przygotowuje indywidualny Program Usprawniania, który będzie podlegał okresowej weryfikacji.

WAŻNE: Obsługa Klientów, którzy nie posiadają statusu Pacjenta Zdrofit Zdrowe Miejsce nie będzie możliwa. Bardzo prosimy o działania zgodnie z obowiązującym regulaminem “Zdrofit Zdrowe Miejsce”, który wymaga od korzystających z placówki medycznej pozytywnej kwalifikacji i uzyskania indywidualnego Programu Usprawniania.
“Zdrofit Zdrowe Miejsce” to działalność niezależna na terenie klubów fitness Zdrofit.

Co to oznacza:
W sytuacji, gdy funkcjonowanie klubów fitness będzie możliwe, jednocześnie będą w nich działać również placówki medyczne “Zdrofit Zdrowe Miejsce”. W okresach, kiedy funkcjonowanie klubów fitness nie będzie możliwe, placówki medyczne Zdrofit Zdrowe Miejsce – jako niezależne – będą działać samodzielnie.
Szczegółowe informacje na temat lokalizacji placówek, zasadach ich funkcjonowania i warunkach korzystania z usług świadczonych na ich terenie znajdziecie na stronie
www.zdrofitzdrowemiejsce.pl

Lista placówek Zdrofit Zdrowe Miejsce:

Atrium
ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa

Galeria Młociny
ul. Zgrupowania AK “Kampinos” 15
01-943 Warszawa

Bemowo
ul. Dywizjonu 303 129B
01-470 Warszawa

Piaseczno
ul. Pawia 11
05-500 Piaseczno

CH Ferio
ul. Szpotańskiego 4
05-077 Warszawa

Koneser
Plac Konesera 5
03-736 Warszawa

Grójecka
ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa

Konstruktorska
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa

Metro Dw. Gdański
ul. Inflancka 4c
00-189 Warszawa

Warsaw Spire
Plac Europejski 1
00-844 WarszawaPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl