fit.pl mobile logo

Targi ISPO MUNICH 2022 przełożone

Organizator targów ISPO MUNICH poinformował o podjęciu strategicznej decyzji. Termin targów ISPO MUNICH 2022 przeniesiono ze stycznia na listopad 2022

Targi ISPO MUNICH 2022 odbędą się w nowym terminie w dniach 28-30 listopada 2022 (poniedziałek-środa). Kolejna zmiana oprócz terminu, to skrócenie imprezy do 3 dni.

 Jak czytamy w informacji prasowej, decyzję o przeniesieniu targów na termin listopadowy podjęto wspólnie z wiodącymi przedstawicielami branży. Termin listopadowy targów będzie zatem obowiązywać także w kolejnych latach.
Nowy termin jest odpowiedzią na znaczące zmiany zachodzące na rynku globalnym. To także odpowiedź na problemy związane z zaburzonymi przez pandemię cyklami produkcyjnymi, przerwanymi łańcuchami dostaw i aktualną dostępnością produktów sportowych na rynku międzynarodowym.

Nowy termin targów ISPO MUNICH wychodzi także naprzeciw życzeniom zarówno przedstawicieli marek sportowych, jak i handlu branżowego. Dotychczasowy termin targów ISPO, wypadający po zamknięciu okresu kontraktacji sezonowych, byłby trudny do realizacji pod kątem udziału w tym wydarzeniu.

Z informacji otrzymanych od organizatora targów wynika, że wszystkie zgłoszenia udziału wysłane pod kątem terminu w styczniu 2022, zostaną przeniesione na listopad 2022.
Kalendarz OutDoor by ISPO

Przy okazji zmiany terminu targów ISPO MUNICH 2022, organizator ogłosił także nowe terminy targów OutDoor by ISPO 2022 oraz 2023, które będą również lepiej dostosowane do aktualnych potrzeb branży outdoorowej. OutDoor by ISPO 2022 odbędzie się w terminie 12-14 czerwca 2022, a OutDoor by ISPO 2023 w terminie 22-24 maja 2023.
Targi FitnessConnected 2021

Mimo restrykcji związanych z zaostrzeniem sytuacji pandemicznej w Bawarii targi FitnessConnected obędą się w zaplanowanym terminie 18-20 listopada 2021 (start za 2 dni)!

Wszystkich wybierających się na targi FitnessConnected, informujemy, że w stosunku do odwiedzających, zgodnie z aktualnymi przepisami, będzie obowiązywać zasada 2G (geimpft-genesen), czyli na targi wpuszczane będą tylko osoby w pełni zaszczepione posiadające ważny certyfikat szczepienia oraz ozdrowieńcy posiadający cyfrowe potwierdzenie przejścia COVID.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl