fit.pl mobile logo

Znana łódzka sieć klubów Fit Forma zmienia się w Well Fitness

Od października br. siedem klubów fitness działających w Łodzi i Bełchatowie pod marką Fit Forma dołącza do znanej sieci klubów fitness Well Fitness, należącej do Medicover. Kluby są czynne w systemie 24-godzinnym tak, aby każdy, niezależnie od godzin pracy czy stylu życia, mógł realizować swoje cele treningowe.

Medicover ogłosił przejęcie sieci klubów Fit Forma w listopadzie 2021 r. Była to kolejna inwestycja lidera opieki medycznej w obszar sportowy w województwie łódzkim, które jest jednym z najsilniejszych rejonów fitness w naszym kraju. Począwszy od października tego roku, Fit Forma przechodzi rebranding i zaczyna funkcjonować pod marką Well Fitness. Wcześniej taką drogę przeszło 20 klubów Fitness World, kupionych przez Medicover w grudniu 2020 r.

Ważnym elementem oferty jest zapewnienie autorskich programów zajęć i aktywności dla klubowiczów w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Kolejnym krokiem po zmianie wizerunku marki Fit Forma na Well Fitness będzie standaryzacja i rozszerzenie pakietu usług tak, by szczególnie uwzględnić potrzeby lokalnej społeczności.

- Zamiast obiecywać szybkie efekty i stawiać za cel treningowy osiąganie idealnej sylwetki, promujemy zdrowy styl życia. Jest to spójne z tym, do czego chcemy zachęcać jako Medicover w naszej ofercie klubów fitness i siłowni – mówi Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness, Prezes Zarządu Medicover Sport sp. z o.o.

Maciej Kupis, Dyrektor Sieci Klubów Well Fitness podkreśla, że Well Fitness to miejsce dla każdego, niezależnie od doświadczenia, budowy ciała czy możliwości fizycznych.

- Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje innej motywacji, jednak komfort i swoboda podczas treningu to podstawa. Nasze kluby są dla wszystkich, a szczególną opieką otaczamy osoby początkujące, które potrzebują dodatkowego wsparcia-  mówi.

Medicover łącznie posiada 106 klubów fitness i siłowni, z czego aż 16 zlokalizowanych jest na terenie województwa łódzkiego. Poza klubami Well Fitness (dawniej: Fit Forma) Medicover jest właścicielem w Łodzi:

  • trzech klubów Calypso Fitness – Brama Miasta, Ogrody Geyera, i Imagine – prowadzonych w systemie franczyzowym,
  • trzech klubów Just GYM (ul. Rembielińskiego, ul. Rewolucji 1905 r., ul. Juliana Tuwima),
  • klubu McFIT (ul. Piotrkowska 165/169).

Łącznie pod marką Well Fitness funkcjonuje 27 klubów, zlokalizowanych w południowo-zachodniej i środkowej części Polski, m.in. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Katowicach i Bytomiu, a od 1 października także w Łodzi i Bełchatowie. Marka powstała w 2021 roku, w momencie przejęcia przez Medicover klubów sieci Fitness World. Well Fitness zapewnia w cenie karnetu całodobowy dostęp do klubów, zajęcia grupowe, konsultację trenerską. Firma wprowadza również innowacje, m.in. automat do wody i izotoników Well Hydrated, oszczędne i wygodne rozwiązanie dla klubowiczów, które przyczynia się do zmniejszenia zużycia plastiku.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl