fit.pl mobile logo

Agnieszka Włodarczyk i Michał Skawiński

Para 4. Agnieszka Włodarczyk i Michał Skawiński

Agnieszka Wlodarczyk

Aktorka filmowa, zadebiutowała w 1997 r. rolą Agnieszki w serialu telewizyjnym „13 posterunek”. W tym samym roku zagrała główną rolę w filmie "Sara" u boku Bogusława Lindy, która przyniosła jej wielką popularmość.
Następnie występowała w takich filmach jak: „E=mc2” , „Dziki 1” oraz „Powrót Ptasiora, czyli Dziki 2”, „Seks w mniejszym mieście”, i w serialu „Plebania”. Chociaż znana jest głównie z ról filmowych Agnieszka Włodarczyk śpiewała też w Teatrze Buffo. Jej największym marzeniem jest wydanie własnej płyty z muzyką klubową. Ma nadzieję, że w przyszłości się spełni.

Pierwsze zetknięcie z programem wspomina bardzo ciepło. Kiedy wieczorem odebrała telefon z propozycją udziału w programie „Taniec z gwiazdami” była przekonana, że to „wkręt” programu „Mamy Cię”. Tego samego dnia udzielając wywiadu jednej z gazet, wyznała, że ćwiczenia na siłowni są nudne i chyba zacznie tańczyć. Natychmiastowe spełnienie życzenia wzbudziło w niej podejrzenie. Na szczęście jednak zaryzykowała i zaczęła ćwiczyć do występu w programie razem z tancerzem Michalem Skawińskim. Chociaż jako sześcioletnie dziecko trenowała przez pewien czas taniec towarzyski, to przyznaje, że na sali treningowej pozbyła się złudzeń, że..... umie tańczyć.

Michal Skawinski

Na zajęcia taneczne zaprowadziła go mama, mimo jego wielkich protestów. Później długo buntował się przeciwko takiemu sposobowi spędzanie wolnego czasu. Miał inne zainteresowania, jak każdy chłopak wolał grać w piłkę nożną, czy koszykówkę. A jednak, jak zwykle, okazało się, że to mama wiedziała lepiej.

Michał tańczy już od 17 lat, jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerkanskich i standardowych. Całe jego życie jest podporządkowane treningom i turniejom. Nawet kierunek studiów wybrał taki, który umożliwił mu doskonalenie tańca. Ukończył wrocławski AWF, został dyplomowanym trenerem - instruktorem tańca sportowego. Jego marzenie to... tańczyć jeszcze lepiej.

Jego zawodową partnerką jest Agnieszka Pomorska, którą poznał na turnieju tańca w Brzegu Dolnym. Wtedy jeszcze obydwoje byli dziećmi, ale tańczą razem od 4 lat. Najważniejsze wspólne sukcesy to V-ce Mistrzostwo Polski w 2003 roku i 10 miejsce w Pucharze Świata. Reprezentuje klasę taneczna „S” - najwyższą klasę międzynarodową. Udział w programie „Taniec z gwiazdami” jest dla niego wielką przygodą. 

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl