fit.pl mobile logo

Anna Korcz i Robert Kochanek

Para 6. Anna Korcz i Robert Kochanek

Anna Korcz

Ostatnio kojarzona jest głównie z serialem "Na wspólnej", ale ma na swoim koncie ponad 60 ról, kilkadziesiąt z nich w teatrze telewizji. Zagrała główne role między innymi w sztukach: „Miesiąc na wsi”, „Balladyna”, „Zamek w Szwecji”, „Sen srebrny Salomei”, „Mirandolina”.

Kinomanom jest znana z takich produkcji jak „Napoleon w Europie”, „Sława i chwała”, „Dzieje Mistrza Twardowskiego”, „Samum”, czy „Chopin, pragnienie miłości”.
Jest również aktorką teatralną, jedna z jej ważniejszych kreacji to rola Lady Makbet w dramacie Szekspira.

Anna Korcz często gra postacie negatywne, które zapadają w pamięci widzów. Zdaje sobie sprawę, ze ludzie patrzą na nią przez pryzmat jej ról, a potem są zaskoczeni, że tak naprawdę jest zupełnie inną osobą. W rzeczywistości jest energiczną, pogodną  kobietą, która uwielbia bawić się i żartować.

Kiedy otrzymała propozycje udziału w programie, obejrzała brytyjską wersję programu i stwierdziła, że bez problemu da sobie radę, być może nawet wygra.
Niestety,kiedy zaczęła ćwiczyć nadzieje jej legły w gruzach. Zorientowała się, że tak naprawdę to nic nie potrafi. Wspomina, że po jednym z treningów przyszła do domu tak załamana, że zaczęła płakałać, mimo, iż jest bardzo silną kobietą.

Jednak duma nie pozwoliła jej zrezygnować z programu, wziąła się w garść i przystąpiła do morderczej pracy. Ze skruchą odwołała wszystkie przechwałki.

Robert Kochanek okazał się być świetnym nauczycielem i po kilku tygodniach ćwiczeń Ania zaczęła widzieć efekty. Chociaż zarzeka się, że nie może się równać z zawodową tancerką.

Teraz jednak może powiedzieć, że udział w programie to jeden z piękniejszych okresów w jej życiu. Taniec daje niesamowitą radość, sprawność fizyczną i odprężenie, czego nie da się porównać z żadnym innym wysiłkiem.

Robert Kochanek

Jego charakterystyczne nazwisko zazwyczaj wywołuje na twarzach kobiet dwuznaczny uśmiech i drobne zamieszanie. Robert żartuje, że ma to też swoje dobre strony, bo jest zapamiętywany.

Taniec towarzyski trenuje od 14 lat. Do uprawiania tego szczególnego rodzaju sportu zainspirowały go stare filmy, które oglądał jeszcze jako młody chłopak. Zawsze podziwiał wspaniale tańczące pary.
Naukę zaczynał od tańca ludowego, ale bardzo szybko go to znudziło. Do tej pory za swój największy taneczny sukces uważa zdobycie VIII miejsca na Mistrzostwach Centralnej Europy. Ten turniej zapamiętał szczególnie, bo wtedy po raz pierwszy brał udział w tak dużych i ważnych zawodach tańca towarzyskiego, poza tym brały w nim udział tylko dwie pary z Polski.

Reprezentuje klasę taneczna „S” w tańcach latynoamerykanskich, a jego partnerka taneczna to Anna Stepunina Igorewna.


 www.fit.pl
PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl