fit.pl mobile logo

Ciekawe pomysły na prezenty do domu i kuchni

Kupowanie prezentów może być dużym wyzwaniem. Dlatego warto wybierać takie przedmioty, które nie tylko trafią w gust osoby obdarowanej, lecz także będą praktyczne i uniwersalne. Warto zastanowić się nad pasjami oraz zainteresowaniami bliskich osób, gdyż wówczas prezenty mogą do nich nawiązywać. Można postawić także na produkty uniwersalne, które przydadzą się w każdym domu. Na jakie jeszcze prezenty warto się zdecydować?

Praktyczne prezenty do kuchni

Kuchnia jest królestwem osób, które uwielbiają gotowanie. To właśnie tam tworzą się smakołyki, a także świąteczne potrawy. Kuchnia to również miejsce wspólnych spotkań oraz wielogodzinnych rozmów. Jednak przed zakupem prezentu kuchennego dla bliskiej osoby należy zorientować się, czego tak naprawdę brakuje jej w kuchni. Prezent do kuchni powinien być elegancko zapakowany, ale także praktyczny. Idealnie sprawdzi się mikser z miską. Jest to bardzo praktyczny prezent zarówno dla kobiet, jaki dla mężczyzn uwielbiających gotowanie.

Urządzenia z kategorii małego AGD dostępne są jednak bardzo wielu wariantach. Mogą to być proste miksery do wyrabiania ciasta, a także bardzo zaawansowane roboty kuchenne. Bardzo jednak wybierać takie produkty, które rzeczywiście będą przydatne do kuchni. Dlatego zamiast klasycznego miksera ręcznego można wybrać mikser z misą. Urządzenie to bardzo ułatwia pracę w kuchni, gdyż wówczas nie trzeba trzymać miksera podczas jego pracy. Jest to bardzo odciążające zwłaszcza podczas długiego gotowania oraz przygotowywania posiłków. Przyda się może także piec do pizzy. Dzięki niemu upieczona pizza będzie jeszcze bardziej aromatyczna, a ciasto chrupiące. Dlatego jest to idealny prezent dla osób, które samodzielnie przygotowują pizzę we własnym domu, a jednocześnie nie mają do tego odpowiednich warunków. Posiadając piec do pizzy, możliwości mogą się znacznie zwiększyć.

Praktyczne prezenty do domu

Eleganckim prezentem jest również czajnik elektryczny. Jest to jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Jednocześnie może być doskonałym prezentem, zwłaszcza jeżeli będzie miał doskonałe parametry techniczne oraz elegancki wygląd. Najlepiej prezentują się ceramiczne czajniki elektryczne, które wyglądają dużo lepiej niż czajniki plastikowe lub stalowe. Ponadto posiadają wygodne uchwyt, zdejmowaną pokrywę oraz długą wylewkę. Dlatego umożliwiają nie tylko gotowanie wody lecz także przygotowanie naparu. Świetnym prezentem będą również młynki do pieprzu. Dzięki nim można bardzo szybko zmielić się granulki pieprzu, uzyskując aromatyczną przyprawę do potraw. Młynki do pieprzu powinny być jednak eleganckie oraz stylowe.

Kolejnym ciekawym prezentem są ceramiczne formy do pieczenia. To produkty dużo bardziej funkcjonalne aniżeli foremki wykonane z metalu. Dlatego jest to idealny prezent dla kucharzy. Może być foremka do tarty, ale także do tradycyjnej babki. Jednak praktycznie okazuje się także garnek do gotowania na parze. Zachęca do zdrowego gotowania oraz przygotowania pożywnych posiłków z małą ilością tłuszczu oraz kalorii. Garnek do gotowania na parze umożliwia przyrządzanie warzyw, mięsa oraz ryb w krótkim czasie. Nie dochodzi wówczas do przypalania potraw lub ich rozgotowania. Dlatego to doskonały wybór na prezent, zarówno dla kobiet, jak również mężczyzn ceniących sobie prace w kuchni.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl