fit.pl mobile logo

Co jest modne na siłowni?

Kiedy powstawały pierwsze siłownie, były traktowane zupełnie inaczej, niż dziś. W zasadzie były salami, wypełnionymi sprzętem do ćwiczeń. Dziś pozostały wciąż salami, choć sprzęt znacząco ewoluował, ale do wszystkiego dołączyła pewna ideologia. Chodzenie na siłownię stało się stylem życia, formą spędzania wolnego czasu, ulubioną aktywnością wielu fit-maniaków i miejscem spotkań towarzyskich. To tam wielu się relaksuje, spędza popołudnia po pracy, weekendy, tam odzyskuje i trenuje formę, korzystając z dostępnych środków – sprzętu, trenera osobistego, który poprowadzi przez niuanse programu ćwiczeń

Styl życia, który narzucił pewne standardy

Wiadomo, że jeśli coś staje się modą, idą za tym tłumy. A skoro idą tłumy, tworzą się trendy. I tak siłownia, przekształcając się w miejsce, w którym obecność jest dobrze widziana, stała się obiektem pożądania. Pełno jej w serwisach społecznościowych, można znaleźć mnóstwo zdjęć na Facebooku, hasztagi na Instagramie – zdjęcie goni zdjęcie. Dokładnie tak, jak modne stało się meldowanie w popularnych restauracjach, klubach i na koncertach. Pokazać się na siłowni jest trendy. A jeszcze lepiej, jeśli świetnie się tam wygląda.
No a żeby wyglądać świetnie, należy dotrzymać zasad dress code.

Moda na siłowni

Każda dyscyplina sportowa posiada własne kolekcje. Są podkolanówki, spodenki i koszulki piłkarskie, buty do biegania, spodenki dla rowerzystów i ochraniacze dla rolkarzy – są również kolekcje odzieży sportowej na siłownię. Peleton otwierają dedykowane buty, dalej są skarpetki, bielizna, spodenki, legginsy, koszulki, bluzy, a na końcu uzupełniające całość gadżety – opaski na telefon, bidony i wiele innych.

Jak się nosić w 2018 roku?

Jak co roku, producenci odzieży sportowej wypuszczają nowe kolekcje, rozgrzewając serca i obiektywy ćwiczących. Wiodąca na rynku marka Adidas, proponuje dopracowaną w szczegółach kolekcję Alphaskin, markowaną w Polsce twarzą Ewy Chodakowskiej. Zestawy doceniane są za staranność, doskonałe wykończenie, świetny look, no i oczywiście kwestie techniczne, czyli dostosowanie do wysiłku i potu. To oczywiście nie koniec propozycji – każdy z czołowych producentów odzieży sportowej ma coś do zaoferowania. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Chodzi wyłącznie o modny styl?

Dobrze jest wyglądać dobrze – to nie ulega wątpliwości. Jeśli przy hasztagu z nazwą sieciowej i najmodniejszej w mieście siłowni można umieścić hasztag z nazwą znanej i cenionej marki, wygląda to jeszcze lepiej. No i nie ulega wątpliwości, że dopieszczone w detalach ubrania, prezentują się doskonale – taka fota z bieżni na pewno zgromadzi pokaźną sumę lajków. To nie jest jednak wszystko. Odzież sportowa projektowana jest z myślą o wysiłku, ruchu i ćwiczeniach. Dobierane są specjalne dzianiny o szczególnych splotach, szwy tworzone są tak, żeby nie przeszkadzać i nie krępować ruchów – wszystko jest po coś.

Jednak ceny ubrań sportowych nie są najniższe, włączając w to dodatki i gadżety, cenę karnetu miesięcznego i koszt trenera – wydatek może okazać się naprawdę wysoki.

Nie da się taniej?

Czy w chodzenie na siłownię wpisane jest wydawanie bajońskich sum na wszystko, co z nią związane? Nie można uprawiać sportu za mniejsze pieniądze? Można! Oczywiście, że można. Wszystko to kwestia indywidualnych wyborów. Jeśli chodzisz na siłownię dla kondycji, zdrowia i formy, możesz ćwiczyć zarówno w markowych kolekcjach z czołowych „list przebojów”, ale tak samo możesz zmęczyć się w ulubionym t-shircie, który towarzyszył ci od lat. Być może będziesz wyglądał mniej stylowo, być może twoje zdjęcia nie zrobią takiej furory, ale siłownia i twój cel pobytu na niej, pozostanie taki sam.

Oczywiście – żeby była jasność – nie mamy absolutnie nic do lansu i przyklaskiwania trendom. Nie ma w tym nic złego – jeśli masz na to pieniądze i chcesz je w ten sposób spożytkować. Chodzi po prostu o to, żeby nie dać się zablokować modzie. Bo jeśli chcesz ćwiczyć, możesz ćwiczyć w czym chcesz. Ważne, żeby dawało ci to radość, przynosiło efekty i sprawiało jak najwięcej frajdy. I wbrew pozorom, siłownie nie są pełne wyłącznie trendsetterów w najmodniejszych kolekcjach, tak samo wielu ćwiczących, ubranych jest w zupełnie zwyczajne ubrania bez markowych metek.

Ćwicz i odnajduj w tym radość

Gwarantujemy, że w starszych spodenkach spalisz na bieżni tyle samo kalorii, co w legginsach z najnowszej kolekcji. Zapewniamy, że muskulatura będzie budować się w ten sam sposób w najnowszych butach i w wygodnych butach sprzed 2 sezonów. Istotne wyłącznie to, żebyś chciał tam chodzić, żebyś trochę też ćwiczył – a nie tylko tworzył dokumentację foto dla znajomych, żebyś potrafił się zaangażować i robił to z uśmiechem, bez względu na to, czy towarzyszą ci odzieżowe hity czy nie.

źródło: Sportroom.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Patka

Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline. I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreeneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Zmień sięnnie do poznania nawet w ciągu jendego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
syr.ann9

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
Dominika Mazurowska

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
kati49

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Jeśli odpowiedziałaś/eś 3 razy na Tak! to : Nie czekaj wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu raz na zawsze!

Zgłoś nadużycie-
kuch955

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
marcela.t93

Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
krakers1111

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl