fit.pl mobile logo

Daria Widawska odjechała z programu

W siódmym odcinku „Tańca z gwiazdami” mieliśmy okazję zobaczyć, jak konkursowe pary radzą sobie z quickstepem i cza-czą. Tym razem nie udało się Darii Widawskiej, która dostała najmniej sms-ów od widzów i mimo nienajgorszych ocen od jury, musiała się pożegnać z programem.
W siódmym odcinku „Tańca z gwiazdami” mieliśmy okazję zobaczyć, jak konkursowe pary radzą sobie z quickstepem i cza-czą. Było naprawdę ciekawie, bo uczestnicy programu już sporo potrafią i poziom był bardzo wyrównany. Tym razem nie udało się Darii Widawskiej, która dostała najmniej sms-ów od widzów i mimo nienajgorszych ocen od jury, musiała się pożegnać z programem.

Zanim jednak do tego doszło, cierpliwość miłośników programu została wystawiona na ciężką próbę. A to za sprawą wyborów, które nieoczekiwanie się przedłużyły i praktycznie do ostatniej chwili nie wiadomo było, czy program odbędzie się zgodnie z planem. Skończyło się jednak tylko na opóźnieniu i wreszcie taneczna machina ruszyła po raz kolejny.

Jurorom najbardziej spodobały się występy Mateusza Damięckiego i Ewy Szabatin oraz Rafała Bryndala i Magdaleny Soszyńskiej. Obydwie te pary otrzymały maksymalną liczbę punktów – po 40. W przypadku Mateusza i Ewy nie jest to zaskoczenie, bo już w poprzednich odcinkach tańczyli bardzo ładnie, a w tym zrobili z nudnego w sumie quiskstepa miły dla oka i dynamiczny taniec. Wiadomo, kogo trzeba pochwalić – autorką choreografii była Ewa Szabatin, która już kilka razy udowodniła, że ma w tej materii świetne pomysły. Tym razem również tak było.

Natomiast 40 punktów za quickstepa dla Rafała Bryndala i Magdaleny Soszyńskiej to totalne zaskoczenie. Zresztą, nie ukrywali go sami zainteresowani. Trzeba jednak przyznać, że im się należało, bo Rafał tym razem spisał się naprawdę nieźle i chyba po raz pierwszy w tym programie zatańczył dobrze technicznie. A że jak zwykle dodał do swojego tańca sporą dawkę humoru i dystansu do własnej osoby, jego występ po prostu nie mógł się nie podobać. Na dodatek Rafał Bryndal „uwiódł” najsurowszą z sędziów – Iwonę Pavlović – ułożonym naprędce wierszykiem: - Tak jak Niemca nie chciała Wanda, tak nie chce mi dać dziesiątki „Czarna Mamba” – wypalił po odtańczeniu quickstepa. „Czarna Mamba” – jak bnazywana Pavlović – nie miała innego wyjścia, jak tylko pokazać „dziesiątkę”.

Na uwagę zasługuje też występ Justyny Steczkowskiej i Stefano Terrazzino. Ich cza-cza była niekonwencjonalna, dzika i trochę… mroczna. Może trochę zbyt dzika i zbyt mroczna, jak stwierdziła Iwona Pavlović. „Czarna Mamba”, mimo zastrzeżeń, nie szczędziła jednak pochwał: – Podziwiam cię za łatwość przechodzenia ze zgiętego kolana na proste – mówiła do Justyny.

Sporo punktów od jury, bo aż 37, otrzymała para międzynarodowa, czyli Isis Gee i Żora Korolyov. Iwonę Pavlović ich cza-cza „nastroiła pozytywnie”, chociaż szczerze mówiąc taniec Isis i Żory nie powalał na kolana…

Dość słabo zaprezentowali się Jacek Kawalec i Blanka Winiarska. Chyba większość widzów widziała w tej parze kandydatów do opuszczenia programu, tym bardziej, że czwarty raz znaleźli się wśród dwóch zagrożonych odejściem par. Optymistycznie nie nastrajały też oceny od jurorów – m.in. „5” od Iwony Pavlović i „6” od Roberta Galińskiego. Nawet Zbigniew Wodecki, który z reguły sięga po tabliczki z wyższymi numerami, tym razem dał Jackowi i Blance tylko „7”. Choć wcześniej zachwycał się nad „zdolnościami manualnymi nóg” Kawalca.

Jednak to nie Jacek i Blanka, a Daria Widawska i Robert Kochanek odeszli z programu. Daria wyraźnie sobie „odpuściła” cza-czę. W dużo lepszej formie była w poprzednich odcinkach. Nie pomogła ciekawa scenografia (wagonik metra) i „luzackie” stroje. Figury były niedokończone, kroki niedopracowane. – Ładna cza-cza, ale z niedociągnięciami – mówiła Iwona Pavlović.

Metro, które pojawiło się na scenie podczas tańca Darii i Roberta, odwiozło ich do domu. Głosownie widzów nie zmieniło bowiem czołówki (tryumfował Rafał i Magdalena przed Mateuszem i Ewą), ale na dole tabeli już było inaczej – najsłabiej ocenieni przez jurorów Jacek i Blanka dostali jeszcze jedną szansę, a Daria i Robert musieli się ze wszystkimi pożegnać.

W następnym odcinku pary, które pozostały w programie, zmierzą się z tangiem irumbą.

Nr
pary

Para

Punkty
sędziów

Ranking
sędziów

Ranking
widzów

Suma punktów
rankingowych

Klasyfikacja
 1 Daria i Robert 30 2 1 3 7 msc. 
 2 Jacek i Blanka  27 1 2 3 6 msc. 
 3 Halina i Robert           
 4  Mateusz i Ewa 40 7 6 13 2 msc.
 5 Isis i Żora  37 5 3 8 4 msc. 
 6  Rafał i Magdalena 40 7 7 14 1 msc. 
 7 Helena i Milan           
 8 Tomasz i Amy           
 9 Sandra i Michał           
 10 Krzysztof i Kamila           
 11 Anna i Łukasz  33 3 4 7 5 msc. 
 12  Jacek i Dominika          
 13 Justyna i Stefano  37 5 5 10 3 msc. 
 14 Adam i Alesya           

(KBK)
www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl