fit.pl mobile logo

Hanna Śleszyńska i Michał Szuba

Para 5. Hanna Śleszyńska i Michał Szuba

Hanna Śleszynska

Obecnie możemy ją oglądać w wielu komediowych serialach telewizji Polsat m.in "Daleko od noszy”, „Palce lizać”, „Rodzina zastępcza”.

Aktorka ukończyła warszawską PWST. Jest Laureatką I nagrody w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i nagrody Prometeusz za osiągnięcia w sztuce estradowej. Znana z wielu ról filmowych (m.in. „Boża podszewka” cz. I i II, „Tygrysy Europy”, „Awantura o Basie”, Lek przestrzeni”). Od roku 1990 występowała w „Kabarecie” Olgi Lipinskiej, wraz z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem i Piotrem Kaletą stworzyła „Tercet, czyli kwartet”, grupę aktorsko - kabaretowa, która odnosi sukcesy od 1993 roku. Jest także aktorką teatralną, przez lata była związana z Teatrem Komedia, później z Teatrem Nowym. Można ją było podziwiać na deskach teatru, m.in w sztukach  „Upiór w kuchni”, „Gwałtu co się dzieje”, „Chicago” , „Pecunia non olet”, gdzie grała razem ze swoim młodszym synem Jakubem.
Chociaż nie raz tańczyła na scenie, nigdy nie miała do czynienia z tańcem towarzyskim. Dlatego od początku zaczęła trenować bardzo intensywnie i niestety przeszła ostry kryzys formy. Była tak zmęczona, że treningi kończyła na granicy omdlenia. Szczęśliwie dziękie pomocy lekarza, który opiekuje się uczestnikami „Tańca z gwiazdami” szybko doszła do siebie.

Hanie przeraża ilość szczegółów, o których należy pamiętać podczas tańca. Ważne są przecież nie tylko kroki, ale tez ułożenie całego ciała. Hasło „separacja kolan” prawie śni się jej po nocach, a trzymanie ramy podczas tańca tak szybkiego jak quickstep wydaje się jej nie do osiągnięcia. Michał jednak twierdzi, że Hania ma talent, a to jest w tańcu najważniejsze. Reszta to detale, których można się nauczyć.


Michal Szuba

Miał 15 lat kiedy koleżanka z liceum namówiła go, żeby poszedł z nią na naukę tańca. Od tamtej pory taniec to najważniejsza rzecz w jego życiu. Osiągnął klasę taneczna „S” (najwyższą klasa międzynarodową) w tańcach latynoamerykanskich. Jego osiągnięcia to Mistrzostwo Śląska, V-ce Mistrzostwo Akademickie Polski, Grand Prix Polski . Wielokrotny finalista turniejów IDSF. Jego partnerką taneczną jest Aleksandra Wysocka, razem prowadzą studio tańca „Iskra”. Razem założyli również zespół taneczny i wystawiają własne spektakle taneczne.

Michał jest osobą bardzo aktywną, przyznaje, że zawsze robi dużo rzeczy na raz i nigdy nie rezygnuje z okazji, które przynosi życie. Dlatego bez wahania zdecydował się na udział w „Tańcu z gwiazdami”, który dla niego jest dużym wyzwaniem i prawdziwą przygodą. Należy do tych osób, które stres mobilizuje, dlatego nie boi się występu „na żywo”.

Bardzo dobrze tańczy mu się z Hanią. Miło patrzy mu się na kolejne postępy i efekty ich wspólnej pracy.


www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl