fit.pl mobile logo

Heidi Klum i jej dieta

Co sprawia, że topomodelka wygląda młodo i olśniewająco? Odpowiedź jest prosta: zdrowy styl życia i dieta.
Co sprawia, że topomodelka wygląda młodo i olśniewająco? Odpowiedź jest prosta: zdrowy styl życia i dieta, choć jak sama mówi, diety są… nie dla niej.
heidi klumPodobno w dzieciństwie wołano na nią pizza (z powodu trądziku), ale to już przeszłość, bo dziś wielu uważa ją za wcielenie klasy i piękna. Jest topmodelką, swoją twarzą firmuje kosmetyki oraz ma własny program w telewizji. W czym tkwi sekret 35-letniej gwiazdy, która wciąż wygląda atrakcyjnie i młodo?

– Staram się odpowiednio dużo wypoczywać i zdrowo się odżywiać – wyjaśnia Heidi. – Piję dużo wody. Czasem jednak nie potrafię odmówić sobie czegoś słodkiego. Jednak to nie problem, bo dużo ćwiczę – tańczę i ćwiczę z osobistym trenerem

W jednym z wywiadów Heidi wyznała, że nigdy nie stosowała botoksu, bo po prostu nie chce wyglądać na 19-latkę. Skoro nie botoks, to co? Co sprawia, że gwiazda wybiegu wygląda młodo i olśniewająco?

Heidi Klum pływa, zdrowo się odżywia, pije 3 litry niegazowanej wody dziennie i dużo śpi. Ale przede wszystkim jest zakochana w swoim mężu i czuje się kochana – w tym upatruje tajemnicy swojego wyglądu. Szczęśliwa gwiazda nie potrzebuje poprawiających nastrój słodyczy i innych cudownych środków, a energię czerpie właśnie z miłości.

Pytana o dietę stwierdza kategorycznie: – To nie dla mnie! Uwielbiam domowe jedzenie – zwłaszcza kapuśniak mojej mamy, a także szpinak, zupę fasolową i sałatkę ziemniaczaną. Mój ulubiony deser to lody orzechowe.

Ale deklaracje, to jedno, a życie to drugie, bo w końcu skądś się wzięło to idealne ciało.

Co i jak jeść, aby mieć ciało modelki.

1. Lekkie, ale pożywne śniadanie.
Zrezygnuj z kawy z mlekiem i bułek Zamiast tego chudy jogurt z płatkami i owocowa herbata.

2. Nie jedz kolacji
Jeśli ciężko ci zrezygnować z wieczornego posiłku, spróbuj zjeść świeży owoc lub wypić wywar z warzyw. Wtedy na pewno zapomnisz o głodzie.

3. Pij dużo wody
Zapomnij o kawie, coli i sokach. Od dziś istnieje dla ciebie tylko woda mineralna. Pij 2 litry dziennie.

4. Słodycze od święta.
Zredukować cukier w każdej postaci (nie słódź nawet herbaty). Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, sięgnij po owoce cytrusowe.

Na szczęście raz na jakiś czas możesz skusić się na kawałek kalorycznego ciasta. Nawet Heidi ma chwile słabości.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl