fit.pl mobile logo

Jak kupować odzież sportową sprytniej niż dotychczas?

Wybierasz się w góry, a może chcesz zacząć ćwiczyć na siłowni i planujesz zakup sportowych ubrań? Obawiasz się zamówić je przez internet, a szczególnie w niesprawdzonym jeszcze sklepie? Chcesz dodatkowo zaoszczędzić i mieć pewność, że zakupy będą udane, a jednocześnie bezproblemowe? Sprawdź, jak to zrobić.

Odzież sportowa w internecie jest często dużo tańsza niż w sklepach stacjonarnych i z oczywistych względów dostępna w większej ilości rozmiarów i kolorów, ale bywa, że nie jesteśmy do końca przekonani do zakupów na odległość i wolelibyśmy nie płacić za nie z góry. Na szczęście jest sposób, który zabezpiecza przed nieudanymi zakupami, a przy okazji warto wykorzystać triki, które sprawią, że zamówienie będzie tańsze.

Kupuj z PayPo

 Każdy kupujący, który chce zabezpieczyć się na wypadek nieudanych zakupów i ustrzec sytuacji, w której zapłaci za zamówienie, ale go nie otrzyma, może rozważyć wybór opcji Kup teraz, zapłać później. Płatności odroczone zyskują coraz więcej zwolenników i są bezpieczne oraz wygodne. Kiedy wybierasz płatność PayPo, możesz zamówić i przymierzyć sportowe ubrania, zanim za nie zapłacisz. PayPo opłaci Twoje zamówienie, sklep je wyśle, a Ty będziesz miał aż 30 dni na to, aby za nie zapłacić, bez dodatkowych kosztów. W tym czasie możesz przymierzyć ubrania i zastanowić się, czy je zatrzymasz. Jeśli odzież sportowa nie będzie pasowała lub po prostu zechcesz zrezygnować z zamówienia, to nie zapłacisz w ogóle. Po wykonaniu ewentualnego zwrotu, Twój rachunek zostanie pomniejszony o wartość zwracanych produktów i zapłacisz tylko za to, co postanowisz zatrzymać. Dodatkowo chroni Cię Gwarancja Ochrony Kupującego. W przypadku nieotrzymania od sklepu zamawianego towaru, PayPo skontaktuje się ze sklepem w Twoim imieniu, a ty będzie mógł anulować transakcję, nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów i unikając zbędnych formalności.

Wyszukuj kody rabatowe i promocje

 Bez względu na to, czy planujesz mniejsze, czy większe zakupy, warto porównać poszczególne oferty i wyszukać ewentualne kody rabatowe do wybranego sklepu. Im droższe i lepszej jakości będą ubrania, tym więcej możesz na nich zaoszczędzić. Przed finalizacją zamówienia sprawdź na stronach alerabat.com lub picodi.com dostępność kodów do danego sklepu i jeśli znajdziesz jakiś aktualny, koniecznie go wykorzystaj, zanim straci ważność. Sprawdź też działy wyprzedażowe w poszczególnych sklepach – może uda Ci się trafić na końcówki kolekcji lub ostatnie sztuki i kupić coś taniej.

Dołącz do newslettera lub klubu zakupowego

 Jeżeli znajdziesz sklep, którego oferta zrobi na Tobie wrażenie, koniecznie dołącz do jego newslettera lub klubu zakupowego, a zyskasz wiele bonusów, m.in. zniżkę na pierwsze zakupy, pierwszeństwo w korzystaniu z wyprzedaży i różnego rodzaju promocji, a czasami nawet możliwość zbierania punktów lojalnościowych i wymieniania ich na wybrane produkty czy bony zakupowe. Dołączenie do klubu lub newslettera zawsze się opłaca, a zajmuje tylko chwilę.

 Nie przepłacaj za sportowe ubrania – jeśli tylko się da, kupuj po sezonie, korzystaj z rabatów i kart stałego klienta, a za swoje zamówienia płać wygodnie z PayPo.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl