fit.pl mobile logo

Jak kupować ubrania sportowe taniej?

Aby uprawiać sport nie są potrzebne jedynie chęci i odpowiednie akcesoria, ale również dobrze dopasowane oraz porządne ubrania. Sportowa odzież bywa jednak bardzo droga, co odstrasza wiele osób, które chcą rozpocząć przygodę ze zdrowym trybem życia. Istnieje kilka sposobów na tanie kupowanie ubrań sportowych. Jednym z nich są kody rabatowe dostępne na najlepszym portalu dla oszczędzających – kuplio.pl.

 Ubranie sportowe, czyli jakie?

Ubranie sportowe to najczęściej dres lub inny strój, w którym wygodnie możemy wykonywać ćwiczenia fizyczne. Nie powinno ono krępować ruchów ani szybko się brudzić. Za to powinno być przewiewne i na tyle wytrzymałe, aby sprostać zmieniającym się warunkom pogodowym czy uszkodzeniom mechanicznym. Najlepiej, jeżeli skompletujemy strój sportowy w jednym sklepie. Wówczas będziemy mieć pewność, iż dobraliśmy odpowiednio wszystkie komponenty, a żaden z nich nie odbiega od reszty jakościowo.

 

Jak wybrać odpowiednie ubranie sportowe?

Strój do ćwiczeń oraz treningów powinien być dopasowany do aktywności, którą wybraliśmy. W przypadku biegania warto zwrócić szczególną uwagę na wygodne obuwie z dobrym stopniem amortyzacji. Jeśli zaś gramy w piłkę, wart zaopatrzyć się w specjalne akcesoria np. getry piłkarskie oraz ochraniacze. Im więcej przebywamy na zewnątrz, uprawiając sport, tym nasze ubrania powinny być bardziej przewiewne. Najlepiej, jeżeli dobrze znoszą działania wiatru, deszczu czy ujemnej temperatury. W przypadku sportów wyczynowych oraz kontaktowych ważnym parametrem jest wytrzymałość na uszkodzenia odzieży. Ubrania muszą być szczególnie odporne na rozciąganie, targanie i gwałtowne szarpanie.

 

Gdzie szukać najlepszych ubrań sportowych?

Najlepsze ubrania do uprawianiu sportu zarówno na hali, jak i świeżym powietrzu znajdziemy wśród najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych na świecie – Nike czy Adidas. Ich ceny bywają jednak zaporowe, nawet w przypadku pojedynczych produktów, zwłaszcza dla osób dopiero stawiających pierwsze kroki na drodze do zdrowego trybu życia. Wówczas dobrą możliwością jest postawienie na mniej znane marki po okazyjnych cenach. Można znaleźć je m.in. w Decathlonie. Niezależnie od tego, jaką markę wybierzemy, możemy skorzystać ze specjalnych rabatów i okazji sezonowych, dzięki którym kupimy wymarzony model w okazyjnej cenie. By być na bieżąco z tego typu kampaniami możemy śledzić wszystkie największe marki odzieży sportowej lub…skorzystać z wyszukiwarki kuplio.pl!

 

Tanie ubrania sportowe z kuplio.pl

Adidas kod rabatowy, Decathlon kod rabatowy, kod rabatowy Nike – wszystkie te kody promocyjne znajdziesz na kuplio.pl i dzięki nim uzyskasz dostęp do naprawdę gorących okazji. W ten sposób uzupełnisz swoją szafę o niezbędne rzeczy potrzebne do treningu, w tym wygodny i dobrej jakości strój sportowy. Skorzystaj z wyszukiwarki kuplio.pl już dziś, zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi okazjami, dzięki którym staniesz się lepszą oraz zdrowszą wersję siebie. Włącz sportowy tryb życia i jednocześnie oszczędzaj!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl