fit.pl mobile logo

Jak zdążyć z formą do lata?

Pomimo, że do lata zostało już niewiele czasu to przy odpowiednim i skrupulatnym planie działania zdążysz wypracować idealną sylwetkę! Dowiedz się jak to zrobić

Dieta

Zapewne każdy z nas kiedyś przeszukiwał Internet w poszukiwaniu najbardziej skutecznej diety, natykając się tym samym na ogromną liczbę absurdalnych planów żywieniowych. Chcąc uniknąć drastycznych diet, które poza bólem głowy oraz ciągłym głodem nie dają efektów, warto wrócić do podstaw zdrowego odchudzania i zapoznać się z deficytem kalorycznym. Oznacza to, że w celu zrzucania zbędnych kilogramów należy obliczyć jaką ilość kalorii musimy wykluczyć ze swojej diety. W celu wyliczenia można skorzystać z pomocy kalkulatorów, które szacują liczbę na podstawie masy ciała, płci, wieku, wzrostu i poziomu aktywności fizycznej. Jednak, jeżeli chcemy mieć pewność co do poprawności wyników, warto skorzystać z usług dietetyka, który pomoże Ci wyliczyć, ile kalorii dziennie powinieneś spożywać.

Trochę ruchu nie zaszkodzi!

Jedną z cięższych kwestii dotyczących odchudzania jest znalezienie motywacji do regularnych treningów. Często po kilku dniach odpuszczamy ćwiczenia, usprawiedliwiając się brakiem czasu. W celu uniknięcia takiej sytuacji warto rozpisać sobie plan treningowy z uwzględnieniem dni na regeneracje oraz z dbaniem o urozmaicenie aktywności, aby ominąć monotonię. Dzięki temu każdego dnia z większą łatwością zagospodarujesz czas na odrobinę ruchu.


Pamiętaj o wodzie!

Podczas ciężkich ćwiczeń nasz organizm traci dużo wody, dlatego kluczową kwestią jest ciągłe jej uzupełnianie. Woda odpowiada za wiele istotnych funkcji w naszym organizmie. Wpływa pozytywnie na proces trawienia, poprawiając tym samym metabolizm. Transportuje tlen do narządów, odżywiając nasz organizm, a także wspomaga funkcje termoregulacji ciała.

Zwykła, mineralna woda jest najlepszym sposobem na nawodnienie organizmu. Brak sztucznych słodzików oraz kalorii sprawia, że można sięgać po nią w każdym momencie dnia. Jeżeli jednak nie przepadamy za jej smakiem, można go poprawić poprzez dodanie cytryny oraz orzeźwiającej mięty. Każdego dnia powinniśmy dostarczyć do organizmu około 2 litrów wody. Dzięki temu nawykowi wyzbędziemy się zaburzeń związanych z gospodarką wodno-elektrolitową, zyskamy więcej energii oraz z większą skutecznością zgubimy niechciane kilogramy.


Czuj się świeżo

Podczas dbania o swoją sylwetkę musimy również wspomnieć o tym jak ważne jest uczucie świeżości oraz komfortu. Potrzebujemy ochrony przed przykrym zapachem potu, co gwarantuje nam „Super Deo”. To dezodorant niemieckiej firmy Reutter, który cieszy się zaufaniem znawców dobrych kosmetyków.

Super Deo wykonano z pierwszej klasy krystalicznej skały – to produkt oryginalny. Starcza na rok. Ten dezodorant należy zwilżyć wodą i po posmarowaniu skóry powstaje ultra cienka antybakteryjna warstwa ochronna! Delikatny - nie wysusza i nie podrażnia skóry. Nie oziębia pach jak inne dezodoranty. Super Deo nie zostawia plam na ciele i ubraniach. Bezwonny. Do pach i stóp kobiet, mężczyzn, młodzieży. Testowany dermatologicznie. Doskonale sprawdzi się podczas długich, wyczerpujących treningów. Poręczny i dyskretny, zmieści się w każdej torebce i saszetce. Już po pierwszym zastosowaniu wyczuwa się wysoką jakość Super Deo. Jeśli szukasz wypróbowanego dezodorantu to w aptekach i sklepach med.-zielarskich kupisz w dobrej cenie (ok. 17 zł). Przed zakupem czytajmy etykiety, wybierajmy produkty jakościowe.

Zacznij działać już dziś i obserwuj, jak kilogramy lecą w dół. Ciesz się efektami oraz pewnością siebie, która pojawi się już po pierwszych tygodniach ćwiczeń. W końcu w zdrowym ciele zdrowy duch!

Doskonałemu dezodorantowi Super Deo z wysokogatunkowej skały krystalicznej zaufało wielu wymagających użytkowników.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl