fit.pl mobile logo

Kinga i Stefano z Kryształową Kulą

Kinga Rusin i Stefano Terazzino wygrali czwartą edycję „Tańca z gwiazdami”. Zwycięska para pokonała w finale Petera Lucasa i Dominikę Kublik i otrzymała trofeum programu – Kryształową Kulę.

W finałowym odcinku programu obydwie pary zaprezentowały po trzy tańce. Dwa pierwsze tańce, były powtórzeniem tego, co im wyszło im najlepiej w czasie programu. Trzecim tańcem był freestyle, czyli program dowolny.

Rozpoczęli Kinga i Stefano, którzy zatańczyli paso doble. To taniec, który we wcześniejszej fazie programu dobrze wychodził tej parze, więc i tym razem nie zawiedli. Docenili to sędziowie, którzy dali Kindze i Stefano wysokie oceny (38 punktów) i nie szczędzili ciepłych słów. – Potężny ładunek energii – zachwycał się Piotr Galiński.

Równie wysokie oceny dostali za chwilę Peter i Dominika. Zatańczyli dynamicznego i nienagannego technicznie jive’a. Surowa w swoich ocenach Iwona Pavlovic tym razem nie mogła się nachwalić: - Swoimi występami burzysz stereotypowe opinie o tym, że wysocy nie potrafią tańczyć – mówiła do Petera. – To był piękny, prawidłowy jive.

Po pierwszej rundzie był więc remis, ale za chwilę miało się to zmienić. Quickstep Kingi i Stefano, zatańczony do utworu grupy U2, był już nieco słabszy i tym razem zarówno oceny sędziów (35 punktów), jak i ich opinie były mniej entuzjastyczne. – Za mało lekkości i zbyt sztywne nogi – bezlitośnie wytykała Kindze braki Iwona Pavlović.lucaskublik

Niższe oceny dla Kingi i Stefano wykorzystali Peter i Dominika, którzy zatańczyli pięknego walca angielskiego i wysunęli się na prowadzenie dzięki nieco wyższym niż w przypadku rywali ocenom od sędziów (37 punktów).

[-------]

W czasie, gdy finałowe pary przygotowywały się do decydującego, trzeciego tańca, na scenie pojawili się kolejno wszyscy uczestnicy tej edycji „Tańca z gwiazdami”. Widzowie obejrzeli więc Michała Milowicza z Izabelą Miką w quickstepie, Kaję Paschalską z Piotrem Kiszką w rumbie, Magdę Wójcik z Robertem Rowińskim w fokstrocie, Marię Wałęsę z Pawłem Godkiem w walcu angielskim, Przemysława Cypryańskiego z Anetą Piotrowską w czaczy, Joannę Liszowska z Robertem Kochankiem w sambie, Przemysława Sadowskiego z Ewą Szabatin i Marcina Mroczka z Edytą Herbuś w jive.

I wreszcie przyszedł czas na ostatnie tańce w tej edycji. Kinga i Stefano oparli dwój freestyle, na tym, co wychodziło im najlepiej, czyli na rumbie. I to było dobre posunięcie. Taniec był bardzo ładny, a sędziowie bez wahania pokazali im w nagrodę cztery dziesiątki.

Występ Petera i Dominiki zawierał z kolei elementy samby, rumby i salsy. Peter, jakby chcąc udowodnić że potrafi ruszać biodrami, czego nieumiejętność wytykali mu wcześniej sędziowie, tym razem wywijał tą częścią ciała niemal przez pół tańca. Efekt była całkiem niezły, ale sędziowie i tak „urwali” mu 2 punkty. W efekcie obie pary miały na koniec po tyle samo punktów (113). Podobna sytuacja miała zresztą miejsce w poprzednich trzech finałach, więc można przypuszczać, że nie był to przypadek...

Ostatnie słowo należało więc do widzów. A ci wskazali na Kingę i Stefano i to oni zostali zwycięzcami czwartej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Dla tych, którzy żałują, że to już koniec, mamy dobrą wiadomość: wkrótce piąta edycja programu, w której czeka nas ponoć sporo niespodzianek...

(TK/KBK)


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl