fit.pl mobile logo

Kubek termiczny - idealny gadżet na zimne dni

Kawa to idealny napój, który pobudza do działania w ciągu dnia. Warto mieć zatem szczególnie zimą dobry kubek termiczny, w którym będzie można przenieść ciepłą kawę z domu do pracy. Należy też pamiętać, że taki kubek jest bardzo praktyczny i można go zawsze ze sobą zabrać

Jakie są zalety kubków termicznych?

Przede wszystkim są to praktyczne i funkcjonalne kubki, które można przenieść w każde miejsce. Mogą się one zmieścić do torby czy plecaka. Co więcej, są one tak zamknięte, że nic się z nich nie wyleje w trakcie transportu. Należy też dodać, że dobry kubek termiczny utrzymuje ciepłą kawę przez co najmniej 4 godziny, dzięki czemu można wypić kawę nawet po długiej podróży bez obawy, że będzie zimna. Kubki termiczne mogą również utrzymywać zimne napoje przez przynajmniej 12 godzin. Co ważne korpus kubka termicznego można swobodnie myć w zmywarce, gdyż jest on wykonany z nielakierowanej i niekolorowanej oraz polerowanej stali nierdzewnej. Warto dodać, że ścianki kubka termicznego są podwójne, przez co mamy pewność, że nie będzie uciekało ciepło z napojów.

Jakie kolory kubków termicznych są dostępne?

Dzięki temu, że jest mnóstwo dostępnych kolorów, to każdy znajdzie idealny kubek termiczny dostosowany do swoich potrzeb. Dlatego też można dostać między innymi takie kolory kubków termicznych jak: malinowy, stalowy, grafitowy, szary, matowo granatowy czy czarny matowy. Można również dostać takie kubki w kolorze czerwonym, arbuzowym czy niebieskim oraz miętowym. Dzięki temu można wybrać taki kolor, który będzie pasował do naszego gustu. Co ważne kolory na kubkach się nie ścierają i są odporne na różnego rodzaju zarysowania. Przez to, że jest tyle barw kubków termicznych, to można je dobrać dla każdego członka rodziny.

Warto też dodać, że kubki termiczne, które są wykonane z dobrych materiałów i są dostępne w ogromnej barwie kolorów, można podarować także na prezent najbliższym. Zbliżające się święta Wielkanocne są świetnym pomysłem na to, by podarować swoim bliskim tak praktyczny prezent, jakim jest dobry kubek termiczny. Należy też zwrócić uwagę, że kubki termiczne są dostępne między innymi o pojemności: 250ml. 300ml, 350ml, 450ml, 470ml czy 500ml. Dzięki temu mamy możliwość wyboru takiego kubka, który będzie idealnie pasował naszych potrzeb. Taka pojemność kubka termicznego daje także to, że ciepła kawa czy herbata lub zimne napoje mogą nam towarzyszyć przez cały dzień, przez co nie musimy się martwić o napój w ciągu dnia.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl