fit.pl mobile logo

Kurtka zimowa, bezrękawnik, bluza - 3 rzeczy, w jakie powinniśmy się zaopatrzyć przed zimą

Choć słońce jeszcze mocno grzeje, a pogoda przypomina bardziej wiosnę, nie da się ukryć, iż zbliża się zima. Warto więc zaopatrzyć swą garderobę w cieplejsze okrycia już teraz, by uniknąć pogodowych niespodzianek. Bezrękawnik czy kurtka zimowa przydadzą się w razie nieuchronnego ochłodzenia, dlatego już dziś powinniśmy zacząć przeglądać oferty sklepów, zwłaszcza że można upolować w nich zimowe ubrania za niższą cenę. Na co szczególnie zwrócić uwagę?

 

1. Kurtka zimowa

2. Bezrękawnik

3. Bluzy

 

Kurtka zimowa - puchowa

Kurtka zimowa to podstawowy ubiór, który powinniśmy mieć w swojej szafie. Nawet biorąc pod uwagę fakt, iż ta pora roku w naszym kraju jest coraz cieplejsza, a śnieg staje się rzadkością, ujemne temperatury wciąż potrafią uprzykrzyć życie. Coraz większą popularnością cieszą się kurtki puchowe, nie tylko bardzo wygodne, ale również zapewniające dobrą wentylację i utrzymanie ciepła. Materiałem wypełniającym jest puch, mający bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jedne z najlepszych modeli tego typu kurtek produkuje firma Pit Bull West Coast, wykorzystująca w nich wysokiej jakości wypełnienie i tkaniny zewnętrzne odporne na wiatr i wilgoć. Dzięki temu użytkownik bez problemu przetrwa tę najchłodniejszą porę roku.

 

Bezrękawnik

Bezrękawnik to ubranie, które sprawdza się właściwie przez cały rok. Pozwala on na bardzo dobrą izolację termiczną organizmu w chłodniejsze dni, jednocześnie nie zakłócając jego prawidłowego funkcjonowania. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z jakich jest wykonany, zapobiega przemarznięciu korpusu, a produkowane przez niego ciepło uwalnia się poprzez otwory przy ramionach. Bezrękawniki są znacznie lżejsze i wygodniejsze niż kurtki zimowe, jednak przy niskich temperaturach lepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po ten drugi typ odzieży. Na szczęście tych wyjątkowo zimnych dni jest coraz mniej.

 

Bluzy

Bluzy, których producentem jest Pit Bull West Coast, to propozycja na cały rok. Modele zimowe produkowane są z bawełny o wysokiej gramaturze, co pozwala zachować dobrą izolację termiczną organizmu zwłaszcza podczas krótkich, zimowych dni. Bluzy wysokiej jakości pozwalają na zachowanie i utrzymanie właściwej temperatury ciała nawet podczas intensywnego wysiłku, dlatego bardzo często zaopatrują się w nie osoby czynnie uprawiające sport. Ze względu na właściwości, pozwalające na uniknięcie przegrzania, a jednocześnie ochłodzenie spoconego ciała, produkty te cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników siłowni, pracujących nad swym ciałem niezależnie od pory roku.

bezrekawnik

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl