fit.pl mobile logo

Odkryj możliwości jakie dają pojazdy side by side do jazdy terenowej Can-Am Off-Road!

Jazda off road to ekscytująca przygoda, która pozwala ci odkryć możliwości jazdy na każdej drodze, bez względu na to jak trudna lub wymagająca może być. Pojazdy terenowe Can-Am znane są z wiodących w branży możliwości, funkcjonalnych rozwiązań i doskonałego designu, zapewniając ci niesamowite wrażenia bez względu na to, gdzie zdecydujesz się pojechać.

Ale dlaczego jazda off road jest tego warta?

Cóż, czasami najciekawsze rzeczy dzieją się, gdy wybierasz drogę mniej uczęszczaną. Jazda terenowa polega na wykorzystaniu specjalnie przystosowanego pojazdu do radzenia sobie w ekstremalnych warunkach i odkrywania nowego terenu. Dobre samochody terenowe są w stanie poradzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, co czyni je świetnym wyborem dla każdego, kto szuka wyjątkowych i ekscytujących wrażeń z jazdy.

W ostatnich latach jazda w terenie staje się coraz bardziej popularna i łatwo zrozumieć dlaczego. To świetny sposób na odstresowanie się, ucieczkę od wyzwań życia codziennego i przeżycie ekscytującej przygody. Niezależnie od tego, czy szukasz dawki adrenaliny, niezapomnianych przeżyć, czy po prostu szansy na dobrą zabawę, jazda off road ma coś dla każdego.

ijacnjaundkf0qX

Can-Am oferuje jedne z najlepszych opcji na rynku

Ponieważ off road ta naprawdę bardzo różni się od zwykłej jazdy samochodem, pojazdy side by side atv BRP do niego przeznaczone muszą być wyposażone w profesjonalny sprzęt i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki nim możliwa będzie jazda nawet w najtrudniejszych warunkach.

Marka Can Am Off Road ma w swojej ofercie pojazdy przeznaczone do każdego terenu i przeznaczenia. Zaprojektowano je tak, by spełniały potrzeby klientów i pozwalały osiągać świetne wyniki.

Can am off road - jakie marki są dostępne w ofercie?

Ich gama obejmuje wiele różnych marek i modeli, z których każdy został zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów i terenów. Jeśli chodzi o jazdę o wysokich osiągach, nie można się pomylić z Maverickiem. Pojazdy te znane są z doskonałej zwrotności, prędkości i bezpieczeństwa, a nawet trzykrotnie stawały na podium w Rajdzie Dakar. Oprócz linii Maverick, Can-Am oferuje również szybkie pojazdy sportowe i terenowe, dzięki którym z łatwością można pokonać dłuższe trasy.

Do pracy w terenie Traxter to świetny wybór. Jest wydajny, trwały i praktyczny, dzięki czemu doskonale sprawdza się na placach budowy lub w agrobiznesie. Jego funkcjonalne rozwiązania ułatwiają wykonywanie codziennych zadań, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

bnen305c0uxc4X0

Wreszcie, oferta Can-Am w zakresie off road obejmuje również różnorodne quady, w tym Outlander i Renegade. Pojazdy te są niezwykle wytrzymałe i praktyczne, co czyni je idealnymi do przygód w terenie. A dla dzieci w wieku 6 lat i starszych jest DS, który oferuje taką samą trwałość i wydajność jak inne quady, ale w mniejszym opakowaniu.

Jeśli szukasz ekscytujących i niezapomnianych wrażeń z jazdy w terenie, Can-Am ma cię pod ręką. Zapoznaj się z ich gamą pojazdów i odkryj przygodę i możliwości jazdy poza utartymi szlakami.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl