fit.pl mobile logo

Okulary Ray Ban – dlaczego są tak popularne?

Okulary przeciwsłoneczne marki Ray Ban od wielu lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Są noszone przez „zwykłych” ludzi, jak też największe gwiazdy. Kilka z modeli tej marki jest szczególnie popularnych. Dlaczego tak się dzieje? Skąd wynika popularność tych okularów? Sprawdzamy w naszym artykule
  1. Okulary Ray Ban – historia
  2. Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban - zalety

Okulary Ray Ban – historia

[obraz_1] Historia okularów przeciwsłonecznych marki Ray Ban sięga lat czterdziestych ubiegłego wieku. Wówczas powstały okulary Ray Ban model Aviator – obecnie jeden z najbardziej kultowych wzorów tej marki. Początkowo były noszone przez amerykańskich lotników. Wielką popularność zyskały po filmie Top Gun z Tomem Cruisem w roli głównej. Obecnie noszą je gwiazdy filmu i muzyki, ikony mody i popkultury. Aktualnie dostępne są nie tylko okulary przeciwsłoneczne w tym modelu, ale również korekcyjne.

Drugim niesamowicie popularnym modelem jest dostępny w sklepie Twoje Soczewki Wayfarer. Również i w tym przypadku dostępne są nie tylko modele przeciwsłoneczne, ale też korekcyjne.

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban - zalety

Okulary przeciwsłoneczne marki Ray Ban charakteryzują się wieloma zaletami, dzięki którym cieszą się tak wielką popularnością. Przede wszystkim są znakomite jakościowo. Zawierają silne filtry przeciwsłoneczne, dzięki czemu można je z powodzeniem nosić nawet w bardzo słoneczne dni, mając pewność, że będą stanowiły doskonałe zabezpieczenie dla oczu. Ponadto są wykonane z solidnych i trwałych materiałów, co sprawia, że są odporne na różnego typu uszkodzenia czy zarysowania.

obraz_1

Niewątpliwą zaletą okularów tej firmy dostępnych w sklepie internetowym Twoje Soczewki jest ich wygląd. Świetne kształty, wzory i kolorystyka sprawiają, że stanowią doskonały gadżet, który pasuje idealnie do niejednej stylizacji. Co więcej, dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów (nie tylko wspomniane modele Aviator czy Wayfarer) każdy ma pewność, że może znaleźć model, który znakomicie dopasuje do swego stylu urody, kształtu twarzy czy koloru włosów. Okulary te świetnie leżą na twarzy, dodając uroku zarówno kobietom, jak też mężczyznom. Są ponadto bardzo wygodne – odpowiednio dobrane nie spadają, nie uciskają w nos czy uszy, co sprawia, że osoba je nosząca niemalże nie czuje ich na twarzy.

Wybór okularów przeciwsłonecznych na rynku jest bardzo duży. Dostępne są różne marki i rodzaje okularów, ale z pewnością do jednych z najlepszych jakościowo i wzorniczo należą modele Ray Ban. Dlatego z całą pewnością warto zainteresować się ich zakupem.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl