fit.pl mobile logo

Przemek Majewski - bokserska Maszyna z Polski

Rozmawiamy z "The Machine" Przemkiem Majewskim (33l) (20-1, 13 KO) , który w sobotę 23 lutego na gali boksu w Atlantic City zmierzył się z pięściarzem z Filadelfii, Jamaalem Davisem (31l) (14-8-1, 6 KO) 
Oglądałeś walkę Artura Szpilki z Mike'm Mollo?

Tak. I uważam, że było to wspaniałe, pięściarskie widowisko, gdyż widzieliśmy tego wieczoru;krew, nokauty, czyli to co kibice boksu lubią najbardziej. Zarówno Artur jak i Mike pokazali, że mają ogromne serce do boksu.

Skoro już o innych pięściarzach mowa, powiedz, co sądzisz o tym, że Mariusz Wach twój kolega z Global Boxing Team, mówi, o zerwaniu z boksem, ponoć nie rozmawia wogóle ze swoim promotorem Mariuszem Kołodziejem z Global Boxing?Co się dzieje?

Nie chcę być pomiędzy młotem, i dlaetgo nie będę tej sytuacji komentował, bo nie jest to moja sprawa. Myślę, że z czasem się wszystko jeszcze ułoży. Mariusz, jest bardzo dobrym pięściarzem i na pewno jeszcze nie raz go zobaczymy w ringu.

A jakim pięściarzem jest twój ostatni przeciwnik Jamaal Davis?

Mimo, że nie ma on najlepszego rekordu 12-8 , jest to bardzo dobrym i doświadczonym zawodnik. Zapewne kibice boksu, za dużo o nim nie słyszeli, więc przypomnę, tylko, że ten zawodnik stoczył wyrównane pojedynki między innymi z: Peterem Quilinem mistrzem świata WBO , Gabryielem Rossado, który walczył o pasy mistrzowskie WBA i IBO z Giennadijem Gołowkien na antenie HBO.

Bałeś się tego przeciwnika?

Gdybym się bał nie wychodził bym do ringu. Zapewniam, że nie lekceważę go , zresztą szanuje zawsze swoich oponentów. Biorę pod uwagę, że Jamaal może mi sprawić wiele kłopotów. Jest to zawodnik dobrej klasy, dlatego moje zwycięstwo z nim będzie bardzo dobrze wygladało w moim rekordzie bokserskim i napewno będzie bezcennym sportowym doświadczeniem .

Jak przygotowywałeś się do tego starcia?

W moich przygotowaniach jest zawsze ta sama, sprawdzona rutyna. Tym razem z tą, małą różnicą, że miałem przed tą walką czas by zacząć wcześniej przygotowania i rozpocząć ćwiczenia siłowe i wzmacniające. Dlatego, przez, te ostatnie 3 miesiące przed walką mam w głowie tylko boks, sparingi , treningi kondycyjne i wytrzymałościowe . Z każdych, kolejnych przygotowań wyciągam wnioski i staram się eliminować popełniane błędy.

www.fit.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl