fit.pl mobile logo

Rekordowy Runmageddon Rekrut szalał we Wrocławiu!

Pierwsza wrocławska edycja biegu Runmageddon, która odbyła się w sobotę na Torze Wyścigów Konnych Partynice przyniosła rekord frekwencji na jednodniowej imprezie w historii tego największego cyklu biegów przeszkodowych w Polsce. Do stolicy Dolnego Śląska z całej Polski zjechało prawie 2400 fanów biegów ekstremalnych, którzy mieli do pokonania 6 kilometrową trasę z ponad 40 wymagającymi przeszkodami. Aby dotrzeć do mety uczestnicy m.in. wspinali się na ściany, czołgali się pod zasiekami, brodzili w wodzie, a także mierzyli się z futbolistami Panthers Wrocław. W formule Runmageddon KIDS świetnie bawiło się również 250 dzieci w wieku od 4 do 11 lat, a prawie 200 nastolatków rywalizowało Runmageddonie Junior. W sobotę na wrocławskich Partynicach w ekstremalnej zabawie wzięło udział blisko 3000 osób!Runmageddon szaleje w Polsce już trzeci sezon, ale dopiero w ostatnią sobotę, 30 lipca po raz pierwszy zawitał do Wrocławia. O tym, że mieszkańcy Dolnego Śląska spragnieni byli ekstremalnej zabawy z dużą ilością adrenaliny świadczy fakt, że w sobotnim biegu wzięło udział aż 850 osób z Wrocławia i okolic. Pozostali uczestnicy przyjechali na Partynice z całej Polski, a także z Niemiec, Anglii, Francji, Włoch, Białorusi oraz Ukrainy.

Zawody rozpoczęły się od mocnego uderzenia. Jako pierwsi na 6 kilometrową trasę wyruszyli najszybsi i najsilniejsi zawodnicy z grupy Elite walczący o zwycięstwo w sobotniej imprezie. Sobotnia seria Elite była najliczniejszą w historii Runmageddonu, wystartowały w niej aż 204 osoby!

Na uczestników Runmageddonu czekało na trasie biegu mnóstwo atrakcji, takich jak np. Indiana Jones, czyli skok nad wodą niczym legendarny Indiana Jones, na linie zawieszonej 10 metrów nad taflą wody. Tego, kto nie utrzymał w rękach śliskiej liny, czekała przymusowa kąpiel w zimnej wodzie. Sporym wyzwaniem dla przemoczonych zawodników było pokonanie przeszkody o wiele mówiącej nazwie „Tesla”. Jest to klatka, w której zwisają długie kable pod napięciem, rażące zawodników prądem. Uczestnicy musieli wykazać się sporą odwagą, aby zaraz po wyjściu z wody wejść do klatki pod napięciem. Z pewnością wielką atrakcją dla uczestników była możliwość zmierzenia się z zawodnikami futbolu amerykańskiego – Panthers Wrocław. Mistrzowie Polski oraz niedawni zwycięzcy Ligi Mistrzów tworzyli ostatnią przed metą przeszkodę. Wykończeni uczestnicy musieli wydobyć z siebie resztki energii i sprytu, aby przejść potężnie zbudowanych futbolistów.

„Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice jako lokalizacja pierwszej we Wrocławiu edycji Runmageddonu to był przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Na trasie biegu mieliśmy wszystko to, co fani biegów przeszkodowych lubią najbardziej. Było dużo wody, przeszkód naturalnych oraz sztucznych, na co dzień pokonywanych przez konie, a tym razem musieli się z nimi zmierzyć uczestnicy Runmageddonu. Wrocławska edycja naszego ekstremalnego biegu przyciągnęła nie tylko zawodników z całej Polski, ale mieliśmy również przedstawicieli tej dyscypliny z zagranicy. Bardzo nas to cieszy, pokazuje bowiem, że marka Runmageddon zdobywa coraz szersze zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Runmageddon we Wrocławiu pod wieloma względami był rekordowy, otrzymaliśmy też wiele pozytywnych opinii świadczących o doskonałej organizacji. Tym bardziej więc miło mi ogłosić, że Runmageddon wróci do stolicy Dolnego Śląska już w maju przyszłego roku i to z wielkim hukiem! Przez dwa dni zorganizujemy Runmageddon w trzech formułach: Intro, Rekrut oraz Classic! Już dziś zapraszam na to wydarzenie wszystkich chętnych, także tych, którym tym razem zabrakło jeszcze odwagi by zmierzyć się z ekstremalnych wyzwaniem Runmageddonu.” – powiedział Mateusz Śliwa, dyrektor Runmageddonu Wrocław.

Zwycięzcą Runmageddonu Rekrut we Wrocławiu został Grzegorz Szczechla z Ustronia, któremu pokonanie ekstremalnej 6 kilometrowej trasy zajęło 00:43:12. Drugi na mecie był Tomasz Danielkiewicz z Głogowa (00:45:48) a trzecie miejsce zajął Andrei Arsentsyeu z Mińska (00:46:38). Wśród kobiet triumfowała białorusinka Tatsiana Pekhtserava z Mińska, która do mety dotarła w czasie 00:49:59. Jako druga na mecie zameldowała się Agata Pietroszek z Namysłowa (00:52:31), trzecia na mecie była Małgorzata Szaruga z Zabrza (00:52:33). Bieg ukończyło 2241 zawodników z pośród 2422 wszystkich, którzy stanęli na starcie. Ostatniemu zawodnikowi pokonanie 6 kilometrowej trasy i ponad 30 przeszkód zajęło 04:04:00.

fot. Paweł Naskręt - Maratonmania.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl