fit.pl mobile logo

Sandra już nie zatańczy

Posłanka na Sejm RP Sandra Lewandowska nie uwiodła publiczności „Tańca z gwiazdami” swoim tańcem. Mimo że zdaniem sędziów nie zatańczyła najgorzej, widzowie nie dali jej kolejnej szansy i odesłali do domu.

Dawno już nie było tak wyrównanego poziomu jak w ostatnią niedzielę. W drugim odcinku VI edycji tanecznego show mogliśmy podziwiać popisy taneczne pań: Darii Widawskiej, Haliny Mlynkovej, Isis Gee, Heleny Vondrackowej, Sandry Lewandowskiej, Anny Guzik oraz Justyny Steczkowskiej. Panie wspięły się na wyżyny swoich umiejętności i stworzyły bardzo ciekawe widowisko. Było gorąco: trochę swignowoe, pięknie, czarująco i… zaskakująco.

Tańcami, ocenianymi przez jury i widownię, były quickstep i rumba. Prawdziwym hitem okazała się rumba w wykonaniu Justyny Steczkowskiej i Stefano Terrazino. Kibice „Tańca z gwiazdami” wiele sobie obiecywali po występie Justyny, bo w końcu utalentowana wokalistka muzykę ma we krwi, więc i z tańcem nie powinna mieć problemów. I faktycznie – Justyna i Stefano nie zawiedli. Rumba w ich wykonaniu była bardzo zmysłowa, widowiskowa i poprawna technicznie. Efekt? Trzy „dziesiątki” od sędziów i uznanie u widzów. Jedynie Iwona Pavlovic dała Justynie i Stefano „siódemkę”, twierdząc że brakowało trochę dobrej pracy bioder. Trzeba jednak przyznać, że jak na pierwszy taniec, było rewelacyjnie.

Sporym, pozytywnym zaskoczeniem był też występ Haliny Mlynkovej, byłej wokalistki zespołu „Brathanki”. Halina, prowadzona przez Roberta Rowińskiego, zatańczyła bardzo dobrego quickstepa, za którego otrzymała zasłużone, wysokie oceny. – Oczarowałaś mnie swoją lekkością i płynnością ruchu – powiedziała najsurowsza z sędziów Iwona Pavlovic. Halina i Robert dostali w sumie 35 punktów, w tym dwie dziesiątki od Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz.

justyna steczkowskaZa „przepiękny wyraz artystyczny, kontakt z partnerem i uczucia” w rumbie została pochwalona przez Roberta Galińskiego Daria Widawska i jej partner Robert Kochanek. Kilka słów usłyszała także Helena Vondrackova i Milan Placko, którzy zatańczyli wysoko ocenionego przez sędziów quickstepa (znów dwie „dziesiątki”!), zawierającego elementy polki, charlestona i stepowanie.

Najgorzej zdaniem jury wypadł występ Isis Gee i Żory Korolyova (tylko 25 punktów). Robert Galiński docenił tylko ładny uśmiech piosenkarki, a resztę… litościwie przemilczał.

[-------]

Zanim jednak poznaliśmy wyniki głosowania telewidzów, mogliśmy obejrzeć popisy taneczne męskiej części uczestników „Tańca z gwiazdami”. Tydzień temu panie zaprezentowały gorące mambo, teraz przyszła pora na panów, którzy zaprezentowali nam swinga. Taniec ten nie był oceniany przez jury, ale sędziowie powiedzieli kilka słów na jego temat. Sędziów najbardziej rozbawił taniec satyryka Rafała Bryndala, co zaowocowało takimi określeniami, jak „Boski Rafał” czy „macho swingu”.

Zanim poznaliśmy decyzję telewidzów, odnośnie tego, kto opuści program, sytuacja wygladała następująco: Isis i Żora zamykali tabelę z 25 punktami na koncie, a na jej szczycie była Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino (37 pkt.).

Sytuacja po głosowaniu widzów niewiele się zmieniła: Justyna została na pierwszym miejscu, natomiast dwie ostatnie lokaty zajęli Isis Gee i Żora Korolyov oraz Sandra Lewandowska i Michał Skawiński. Ku naszemu zaskoczeniu z programu odpadli ci ostatni. To zaskakujące, bo występ Isis, delikatnie mówiąc, nie powalał na kolana, ale widzowie „Tańca z gwiazdami” już nie raz pokazali, że ich decyzje nie są łatwe do przewidzenia…

Pozostałe pary od poniedziałku rozpoczynają następne treningi. Tym razem popracuję nad jivem i tangiem.

Nr pary

Para

Punkty
sędziów

Ranking
sędziów

Ranking
widzów

Suma punktów
rankingowych

Klasyfikacja
Daria i Robert 31 3 4 7 pkt. 4 miejsce
3 Halina i Robert 35  6 5 11 pkt. 3 miejsce
5 Isis i Żora 25 1 3 4 pkt. 6 miejsce
7 Helena i Milan 33 5 1 6 pkt. 5 miejsce
9  Sandra i Michał 28 2 4 pkt. 7 miejsce
11 Anna i Łukasz 33 5 7 12 pkt. 2 miejsce
13  Justyna i Stefano 37  7 6 13 pkt. 1 miejsce

(KBK)
www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl