fit.pl mobile logo

Święto Survivalu w Warszawie

 Święto Survivalu w Warszawie: 3,5 tys. śmiałków pobiegło w Men Expert Survival Race. W niedzielę, 19 czerwca, Cytadela Warszawska przeżyła prawdziwe oblężenie zawodników startujących w biegu z przeszkodami Men Expert Survival Race. W wydarzeniu wzięło udział aż 3,5 tys. wojowników, którzy ruszali w kolejnych falach z pobliskiego Centrum Olimpijskiego, gdzie od rana trwał festiwal sportowy z całą masą atrakcji dla biegaczy oraz tłumu kibiców.Trzeci sezon cyklu Men Expert Survival Race otworzył w tym roku bieg we Wrocławiu, który odbył się 22 maja. W stolicy, na ekstremalne zmagania trzeba było poczekać do 19 czerwca. Impreza ruszyła z samego rana na terenie Centrum Olimpijskiego, gdzie rozstawione zostało miasteczko festiwalowe. Następnie wojownicy biegli wzdłuż wybrzeża Wisły i zdobywali mury Cytadeli Warszawskiej, by w końcu szczęśliwie trafić na metę w Centrum Olimpijskim. Na pierwszy rzut poszli zawodnicy najtrudniejszego trybu MACHINE, w ramach którego mieli do pokonania aż 12 km i ponad 50 przeszkód! Z połowę krótszym, najbardziej popularnym dystansem WARRIOR, obejmującym ponad 30 przeszkód, zmierzyły się kolejne fale Survivalowców. Na samym końcu ruszyli zawodnicy, którzy wybrali trasę STARTER uwzględniającą ponad 15 przeszkód na odcinku 3 km. Wszyscy uczestnicy, niezależnie od wybranego dystansu, dostali podczas biegu porządny wycisk – głównie dzięki wymyślnym i piekielnie trudnym przeszkodom. Wyniki biegu w poszczególnych kategoriach są dostępne na stronie survivalrace.pl.

W tym sezonie organizatorzy przygotowali dla zawodników szereg nowych przeszkód. Ponadto, zadbali też o ulepszenie i rozbudowanie dotychczasowych utrudnień. Już tradycyjnie, najwięcej kłopotów przysporzyła Survivalowcom Quarter Pipe 2.0 – gigantyczna, 7-metrowa rampa, która została w tym sezonie dodatkowo poszerzona, by zmieścić jeszcze więcej zawodników. Wśród tegorocznych hitów znalazła się również 100 metrowa zjeżdżalnia wprost do błotnistego bajora, czyli Slip and Slide 2.0, która w niejednej osobie uwolniła dziecięcą radość. Na trasie czekali też bojowi Vikingowie z Mobile Vikings, którzy skutecznie utrudniali biegaczom przejście do mety. Zawodnicy wpadali również w macki Elektrofazy czy premierowej Maglownicy. Po potyczce z wymyślnymi przeszkodami, naładowani emocjami zawodnicy docierali do mety mokrzy, brudni, wyczerpani, ale bardzo usatysfakcjonowani. Według organizatorów postawa osób biorących udział w Men Expert Survival Race zasługuje na szczególne docenienie. – Atmosfera panująca na trasie to z pewnością wyróżnik naszych biegów. Wszyscy się wzajemnie motywują i pomagają sobie przy pokonywaniu najcięższych przeszkód. Często udział w wydarzeniu kończy się wieloma nowymi znajomościami – mówi Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.

Na osoby, które wybrały się w niedzielę do Centrum Olimpijskiego, by podziwiać survivalowe zmagania biegaczy, czekało wiele atrakcji. Najmłodsi szaleli na mini torze Survival Race, trochę starsi mogli m.in. sprawdzić się w siłowaniu na rękę czy podciąganiu na drążku. Na wszystkich czekały też food trucki czy strefy relaksu, gdzie można było odpocząć po emocjonującym biegu. Dodatkowo kibice, którzy uwiecznili przebieg festiwalu, mogą wziąć udział w konkursie na najlepszą relację video z wydarzenia. Na laureata czeka nagroda w wysokości 1000 zł. Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie Men Expert Survival Race.

Warszawska edycja Men Expert Survival Race objęta była patronatem honorowym Prezydent Miasta Hanny Gronkiewicz-Waltz. Współorganizatorem imprezy był Burmistrz Dzielnicy Żoliborz Krzysztof Bugla. Wydarzenie wspierali też lokalni patroni medialni: TVP Warszawa, radio RMF Maxxx oraz gazeta Informator Stolicy. Organizator już teraz zaprasza na kolejną imprezę biegową, która będzie miała miejsce 18 września w Poznaniu.  Więcej informacji na temat Men Expert Survival Race można znaleźć na stronie www.menexpertsurvivalrace.pl lub na fanpage’u wydarzenia. 
PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl