fit.pl mobile logo

"Taniec z gwiazdami" od kuchni

Popularność "Tańca z gwiazdami" rośnie w zaskakującym tempie. Ostatni odcinek przyciągnął przed ekrany prawie 7 milionów telewidzów. Fani programu oprócz coniedzielnych występów na żywo, z chęcią zgłębiają kulisy programu. Wychodząc na przeciw im oczekiwaniom przedstawiamy "Taniec z gwiazdami" od kuchni.
koroniewska2Program "Taniec z gwiazdami", emitowany na żywo w każdy niedzielny wieczór w telewizji TVN, nagrywany jest w jednej z najpotężniejszych hal zakładów Ursus w Warszawie. Miejscem najbardziej strzeżonym przez zawodową ochronę jest oczywiście parkiet, na którym występują uczestnicy.

Przez skończeniem całego nagrania, poza ekipą i uczestnikami programu, nikomu nie wolno na niego wchodzić. Po występie każdej z par, kiedy widzowie przed telewizorami oglądają przygotowane wcześniej filmy z treningów, parkiet jest na nowo polerowany.

Gwiazdy i tancerze na co dzień ćwiczą w kilku salach treningowych, w różnych miejscach Warszawy. Treningi odbywają się praktycznie każdego dnia i trwają wiele godzin. Treningów opuszczać nie wolno, a za spóźnienia przewidywane są kary finansowe.

Uczestnicy programu muszą stawiać się w studio już w niedzielę rano. Każda para ma do dyspozycji budę kempingową, gdzie może zostawić swoje rzeczy i odpocząć przed występem. Na miejscu znajduje się też garderoba, salon kosmetyczny i fryzjerski. Każda z par ma do dyspozycji osobnego stylistę, który dba o ich wizerunek.

[-------]

Nie jest prawdą to, że zawodnicy nie mają żadnego wpływu na stroje, w których występują. Ostateczna decyzja należy do nich samych, ale wcześniej doradzają się w tej sprawie fachowców. Większość kreacji jest szyta na miarę, specjalnie dla uczestników. Po programie nie mogą jednak zabrać ich ze sobą, nad czym ubolewają zwłaszcza panie.

W studiu, w czasie występów na żywo, jest około dwustu miejsc dla publiczności. Każdy z tancerzy może zaprosić na nagranie swoich bliskich, przyjaciół, znajomych. O tym, jakie miejsce zajmują, decyduje realizator. Widzowie muszą być w studiu już na godzinę przez rozpoczęciem programu. Wszyscy podpisują deklarację, że zgadzają się na wykorzystanie przez stację Tvn swojego wizerunku na czas nieokreślony. 

Kiedy już wszystkie miejsca są zajęte, na parkiet wchodzi sympatyczna pani Basia i podpowiada, jak i kiedy trzeba bić brawa, jak reagować na dowcipy prowadzącego program Huberta Urbańskiego, a jak na zbyt srogie albo bardzo wysokie noty jury. W czasie emisji stoi tuż za planem i pokazuje, kiedy brawa mają być mocne, a kiedy mają słabnąć.

Po programie gwiazdy i tancerze nikomu nie odmawiają autografów i zdjęć. Wszyscy bardzo ciepło żegnają parę, która opuszcza w danym odcinku program. Emocje są znacznie bardziej gorące, niż przed ekranami telewizorów.


www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl