fit.pl mobile logo

Tyra Banks

Popularna w Ameryce modelka i aktorka uchodzi dziś za symbol kobiecości. Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach prestiżowych magazynów. Ale figura Tyry Banks nie zawsze była doskonała...

tyra banks top
Tyra Banks przyznała niedawno, że od czasu sesji zdjęciowej dla Sport Ilustrated (ponad 10 lat temu) przybrała kilka kilogramów. Wcale tego po niej nie widać, bo obecnie wygląda seksowniej i zdrowiej niż kiedykolwiek.
– Gdybym ważyła 75 kg i miała cellulitis na pośladkach to co z tego? Uważam, że jestem piękna mimo wszystko. Zostałam wychowana przez kobietę, która wpoiła mi, że chudość wcale nie jest synonimem piękna – przyznała Banks.
Dieta
Zanim pobiegniesz do najbliższego fast foodu, Tyra chce postawić sprawę jasno: to, że akceptujesz siebie wcale nie znaczy, że przez cały czas możesz jeść to, na co tylko masz ochotę. – Chciałabym, żeby wszyscy zdrowo się odżywiali – mówi modelka. Oczywiście nie znaczy to, że sama stosuje się zawsze do własnych rad.
W czasie, gdy jej kariera modelki była w szczytowym punkcie rzadko mogła znaleźć czas na zdrowe odżywianie. – Czasem, gdy wieczorami wracałam do domu, w lodówce był tylko jakiś napój i popcorn. To była moja kolacja – przyznała.
Dzisiaj 41-latka zdrowo się odżywia (co widać na zdjęciu). Je dużo świeżych owoców, w tym ulubione mango i papaje, różnego rodzaju sałatki. Zatrudniła nawet kucharza, który przygotowuje jej zdrową żywność. – Przygotowuje mi posiłki, a potem zostawia je dla mnie. Gdy wracam do domu mam już wszystko gotowe – wyjaśnia Tyra. – Zdałam sobie sprawę, że muszę o siebie zadbać. I wiem, że to najlepszy sposób.
[-------]

Ćwiczenia  – Mijały miesiące, a ja nie ćwiczyłam. Miesiące! Ale pewnego dnia dostałam kopa. Stałam się bardziej zmotywowana. Od tamtej pory zaczęłam biegać – codziennie po 5 km – wyznała amerykańska piękność.

tyrabanksmm02W skład codziennego treningu Banks wchodzi godzina cardio dziennie. – Robię ćwiczenia interwałowe na automatycznej bieżni. Mieszam ze sobą spacer i bieg. Czasem po prostu biegam na zewnątrz – wyjaśnia.
Tyra odkryła, że jej własne rady (więcej ćwiczeń, lepsze odżywianie i polubienie samego siebie) oprócz zdrowia poprawia też pewność siebie.
– Gdy widzę kobiety biegające bez grama cellulitu myślę sobie: Boże czy moja skóra nie mogła by tak wyglądać? Ale dzięki temu, że o siebie dbam i akceptuję to, jaka jestem nie muszę się tym martwić. Jestem tylko człowiekiem – dodaje.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl