fit.pl mobile logo

Warunki uczestnictwa w kursie na instruktora tańca

Tańcem interesuje się coraz więcej osób. Nic dziwnego – to doskonały sposób na zabawę, oderwanie od problemów i utrzymanie nienagannej sylwetki. Powstają liczne szkoły tańca i rośnie liczba chętnych na kurs instruktora tańca. Najczęściej uprawnienia nauczycielskie chcą zrobić osoby, które są w trakcie kariery tanecznej, wygrywają turnieje i konkursy
brakedanceZależy im na otworzeniu szkoły tańca, uczeniu indywidualnym, organizowaniu wyjazdów tanecznych. Własna działalność to również sposób na życie po zakończeniu kariery zawodniczej. Na kurs na instruktora tańca mogą zapisać się osoby spełniające kilka warunków. Po pierwsze są pełnoletnie, posiadają wykształcenie średnie lub wyższe. Na rozpoczęcie kursu trzeba dostarczyć świadectwo dojrzałości lub dyplom ukończenia studiów wyższych.

Uczestnik jeszcze przed rozpoczęciem kursu musi wykupić ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz posiadać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w kursie. Kursant, podobnie jak każdy nauczyciel nie może być osobą skazaną prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo. Jest rzeczą oczywistą, że uczestnik kursu musi być osobą sprawną fizycznie, która pozwala mu na wykonywanie ćwiczeń przez kilka godzin w ciągu dnia. Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tańcem, które znają literaturę branżową i strony internetowe poświęcone tematyce tanecznej. Gdyby tylko brać pod uwagę powyższe wymagania to uczestnikiem kursu mogłaby być większość osób z wykształceniem średnim lub wyższym. Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tańcem, które znają literaturę branżową i czytają strony internetowe poświęcone tematyce tanecznej. Gdyby tylko brać pod uwagę powyższe wymagania to uczestnikiem kursu mogłaby być większość osób z wykształceniem średnim lub wyższym, dla których taniec jest życiową pasją.

Zainteresowanie tańcem nie oznacza posiadania umiejętności tanecznych na bardzo wysokim poziomie. Kurs nie jest przeznaczony dla każdego, kto chce być instruktorem tańca – najważniejszym kryterium przyjęcia jest posiadanie umiejętności tanecznych potwierdzonych znajomością danego stylu i doświadczeniem tanecznym. Uczestnik kursu musi posiadać klasę taneczną C w tańcach towarzyskich lub dyplomy i puchary na turniejach. Kursy najczęściej prowadzą zawodowe pary taneczne, posiadające najwyższą klasę S oraz osoby będące naukowcami w dziedzinach objętych zakresem teoretycznym kursu. Cena kursu na instruktora tańca zazwyczaj przekracza tysiąc złotych, ale przeważnie jest możliwość rozłożenia spłaty na raty. Opłata za egzamin instruktorski wynosi 100 złotych i przeznaczona na jest na pokrycie takich kosztów jak: przygotowanie dokumentacji i zaświadczenia, wydanie legitymacji instruktorskiej, certyfikatu w języku angielskim, zgłoszenie do bazy absolwentów.

www.taniec.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl