fit.pl mobile logo

FitStyle Summer za nami!

Dwa dni, blisko 250 uczestników, znakomici prezenterzy z Polski i zagranicy, zróżnicowany program, mnóstwo pozytywnej energii i hektolitry wylanego potu. Tak w skrócie można opisać Międzynarodową Konwencję FitStyle Summer 2016, która w miniony weekend odbyła się w Radomiu 


Uczestnicy konwencji przez dwa dni mogli wziąć udział w wielu lekcjach, prowadzonych przez prezenterów z charyzmą i doświadczeniem, reprezentujących następujące szkoły fitness: Fitness University, Creative Professional Fitness, Kuźnia Trenerów, JumpIt, Zumba Polska. Urozmaicony program pozwolił każdemu wybrać interesującą dla siebie opcję. Miłośnicy tańca, mogli tańczyć do woli podczas lekcji prowadzonych przez Jessicę Exposito, Ewelinę Usarek, Abby Aouragh. "Energia, świetna choreografia, profesjonalizm w każdym calu" - tak o lekcjach dance wypowiadali się uczestnicy.

l

Po raz pierwszy konwencję FitStyle odwiedził Paweł Oracz, niekwestionowany Polski Król Stepu, który udowodnił, że nawet prosta choreografia może sprawić wiele radości, a ćwiczący zdawali się fruwać nad stepem. Lekcję na stepie poprowadziła również, zwyciężczyni konkursu FitPrezenter 2016, Ligia Serwinowska.

 Uczestnicy FitStyle Summer mogli wziąć również udział w zajęciach funkcjonalnych poprowadzonych przez Jose Exposito Lozano, Krystiana Gronka, Martę Korcelę, Piotra Kaczmarka, Angelikę Jeżewską czy Kuźnię Trenerów. Zwolennicy body&mind wzięli udział w zajęciach poprowadzonych przez Martę Wawszczyk, dr Jolę Ignaszewską-Kuechabauch, Martynę Rapp czy Annę Wojcieszek.

Nowością na konwencji była lekcja JumpIt, czyli fitness na trampolinach. Zajęcia JUMPit poprowadzili: Sylwia Socha, Krzysztof Sojka, Monika Ejzak.Tradycyjnie na koniec pierwszego dnia Konwencji nie mogło zabraknąć najbardziej odjazdowej i energetycznej części, czyli Maratonu Zumby Fitness. To już 13 jego odsłona.  Podczas maratonu wystąpiła czołówka polskich instruktorów, jak również  zagraniczna gwiazda zumby - Jessica Exposito. Do  wspólnego, energetycznego tańca poprowadzili zarówno tych początkujących, jak i tych od lat uprawiających zumbę. Uczestnicy świetnie się bawili i ani na moment nie opuszczał ich dobry humor. Bo jak zdradził nam Michał Kurpet, wieloletni i doświadczony instruktor zumby, zumba to nie tylko wysiłek i spalanie kalorii, może ją uprawiać każdy niezależnie od wieku, a najważniejsze w niej są więzi jakie łączą uczestników. - Jesteśmy ponad podziałami w tym momencie. To właśnie jest wyjątkowe, bo zumba to świata zabawa i ale przede wszystkim tworzenie więzi i integracja - mówił tuż przed maratonem Michał.

 

Podczas tegorocznego wydarzenia "Laboratorium Diagnostyki Zdrowia KOORDYNACJA" prowadziło nieodpłatne komputerowe badania stóp, chodu i równowagi. Uruchomiliśmy też platformy balansowych z czujnikami ruchu do sterowania gry komputerowej "balansem-równowaga" własnego ciała.

 

Lekcje, odbywające się w ramach konwencji, zadziałały na uczestników jak afrodyzjak, malując uśmiech na twarzy każdego ćwiczącego. Profesjonalizm i niekonwencjonalne połączenia choreograficzne gwarantowały uczestnikom niepowtarzalne emocje, które każdy na pewno zapamięta na długo!


Warto było przyjechać, by podziwiać prezenterów fitness, którzy poziomem swych lekcji udowodnili wielkość i rozgrzali uczestników do czerwoności. Wysoki poziom ruchowy, potencjał fizyczny, entuzjazm i zaangażowanie prowadzących, dodawały uczestnikom skrzydeł i sprawiły, że  weekend był naprawdę wspaniały.

Patronem imprezy był Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski.

Wodę dla uczetsników dostarczył Żywiec Zdrój.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl