fit.pl mobile logo

Kupujemy prezent dla niego

Kupowanie prezentów dla mężczyzny życia oraz innych panów w rodzinie, czy to podczas świątecznej zakupowej gorączki, czy też podczas innych okazji w ciągu całego roku, może być niezłym i pracochłonnym wyzwaniem. Takie prezenty powinny być osobiste, wybrane specjalnie dla kogoś i, co jest chyba najtrudniejsze, muszą pasować do mężczyzny, jego stylu życia i osobowości.  
Panów nie zadowolą kosmetyki, ciuchy lub też drobne bibeloty. Mężczyźni lubią konkrety. Na szczęście czasami wystarczy elektroniczny gadżet. Prawdziwy problem zaczyna się gdy stajemy przed wyborem prezentu dla faceta aktywnego, z prawdziwą sportową pasją. A jeśli w dodatku jest to typ, który jest posiadaczem większości wyprodukowanych gadżetów - wtedy jesteśmy w przysłowiowej kropce. Ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Dlatego podpowiemy wam jak wybrać idealny prezent dla niego.

Wspieraj jego sportową pasję
Jeśli mężczyzna Twojego życia lubi sport i aktywność fizyczną na pewno lubi ćwiczyć także i w domu. Sport jest obecny w jego życiu, także wtedy gdy przebywa z Tobą. Pogódź się z tym i wyjdź mu naprzeciw. Wygospodarowanie miejsca lub całego pomieszczenia na domową siłownię sprawi, że pan domu będzie w siódmym, a nawet ósmym, niebie. Wbrew pozorom, taka siłownia nie zajmuje dużo miejsca, może więc warto przemyśleć rezygnację z jednej lub dwóch szaf. Dodatkowy plus – częściej będziemy widywać w domu naszego mężczyznę.

Nie zawsze jednak da się wygospodarować kawałek przestrzeni (ech, te nasze „duże” mieszkania). W takim przypadku sprawdzić się może prezent w postaci sprzętu do ćwiczeń – drążek do podciągania czy hantle. Bidon, nowa torba sportowa, praktyczne ręczniki – czyli wszystko to, co przyda się podczas wypraw do klubu sportowego także sprawi przyjemność aktywnemu mężczyźnie.

A skoro już o sprzęcie mowa – doskonałym rozwiązaniem są prezenty, dzięki którym będziecie mogli spędzić trochę czasu razem. Rowery, zestaw akcesoriów do biegania dla was obojga lub namiot kupiony z myślę o wspólnym weekendowym biwakowaniu (nocowanie pod namiotem zamiast w wygodnym hotelu wraca do łask).

Z techniką na siłownię
Maniakom sportu i wszelkiej aktywności fizycznej wychodzi naprzeciw technologia i współczesna elektronika. Ilość przydatnych gadżetów, aplikacji i elektronicznych sprzętów pomagających podczas uprawiania sportów oraz umilających aktywność fizyczna to prawdziwe zatrzęsienie. Na szczęście dla nas – bo nic nie cieszy mężczyzn (także tych, którzy przedkładają sport nad nowa konsolę) jak technologiczne nowinki.

W tej dziedzinie naprawdę mamy w czym wybierać. Sprawdzają się zarówno słuchawki do odtwarzaczy muzyki odporne na wstrząsy w zmienne warunki pogodowe, jak i sportowe aplikacje na telefon (od tych liczników interwałów po te przeprowadzające przez cały trening).

Gry na konsolę imitujące uprawianie sportów lub gadżeciarski zegarek pokazujący ilość spalonych kalorii, przebiegniętych kilometrów oraz odtwarzający muzykę - wybór jest trudny ale radość na twarzy obdarowanego warta jest poszukiwań i przebijania się przez te wszystkie nowinki ze świata techniki i sportu (co dla przeciętnej kobiety nie zawsze jest proste).

Przygoda, przygoda
A może zapomnijmy o gadżetach, sprzęcie sportowym i wyposażeniu. Podarujmy aktywnemu facetowi to, co w życiu najważniejsze – niezapomniane doświadczenia i przeżycia. Sprezentujmy mu coś co zapamięta na długo, coś co będzie niesamowitą przygodą, wydarzeniem życia lub po prostu świetną zabawą. Wyjątkowy prezent dla niego nie musi być przecież materialny, opakowany w ozdobny papier i przewiązany wstążeczką.

Spośród wielu ofert dostępnych w internecie uwagę przyciąga choćby szkolenie survivalowe z technik przetrwania w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej (lub survival militarny w Sulejowie) a także Dream Jump z dachu Stadionu Miejskiego we Wrocławiu.

Prezentem, który zadowoli każdego, nie tylko aktywnego, pana będzie niewątpliwie przejażdżka czołgiem T-55 „Merida” (znam także wiele pań, które tez byłyby zachwycone) lub możliwość poprowadzenia Ferrari po ulicach ruchliwego miasta.

A może coś dla obojga? Laserowy paintball w parach lub kolacja „na wysokości” na pewno nie tylko dostarczy emocji i podniesie poziom adrenaliny ale i zacieśni wasz związek.

Tego typu, niebanalnych ofert jest naprawdę wiele (by się o tym przekonać wystarczy odwiedzić chociażby tę stronę z prezentami dla niego http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-dla-niego). Wiele z nich zapewnia solidną dawkę adrenaliny i, co tu kryć, trafia w skryte marzenia mężczyzn. Tego typu atrakcje zapewniają sporo przeżyć i powinny zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednego pana. A przy tym możemy mieć pewność, że takie prezentu żaden mężczyzna długo nie zapomni.

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
gadales

Mi marzy się, by zrobić wyjątkowy prezent dla mężczyzny, którego nie zapomni do końca życia, jakiś voucher https://prezentokracja.pl/prezent-dla-niego. Pytanie tylko czy będzie umiał się potem zrewanżować? :D

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl