fit.pl mobile logo

Czy koktajle z proszku pomogą Ci w utracie wagi?

Regularna aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników w osiągnięciu idealnej sylwetki i wagi. Często jednak same ćwiczenia nie wystarczą. Niezbędna jest dieta zbilansowana i bogata w odpowiednie składniki odżywcze. Koktajle Herbalife mogą być doskonałym składnikiem zdrowej diety, ponieważ zawierają łatwo przyswajalne białko z dużą ilością witamin i minerałów. Jaka jest rola odżywiania w odchudzaniu i czy koktajle mogą wspomóc Cię w drodze po wymarzoną sylwetkę?

Regularna aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników w osiągnięciu idealnej sylwetki i wagi. Często jednak same ćwiczenia nie wystarczą. Niezbędna jest dieta zbilansowana i bogata w odpowiednie składniki odżywcze. Koktajle Herbalife mogą być doskonałym składnikiem zdrowej diety, ponieważ zawierają łatwo przyswajalne białko z dużą ilością witamin i minerałów. Jaka jest rola odżywiania w odchudzaniu i czy koktajle mogą wspomóc Cię w drodze po wymarzoną sylwetkę?

Rola pożywienia w walce z nadwagą

Główną rolą pożywienia jest zaspokojenie głodu i dostarczenie organizmowi składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Zbyt dużo i złej jakości jedzenia może prowadzić do nadwagi, która objawia się nie tylko dyskomfortem, ale przede wszystkim złym stanem zdrowia i słabą kondycją.

Jak zadbać o swoje ciało, gdy nie masz czasu na planowanie i przygotowywanie zdrowych posiłków? Pomóc mogą koktajle Herbalife. Są to produkty wykonane z wysokiej jakości składników, a przygotowanie takiego posiłku zajmuje naprawdę zaledwie kilka minut. Produkt ma postać proszku, wystarczy wymieszać go z wodą lub mlekiem, aby od razu otrzymać zdrowy posiłek.

Wspomaganie odchudzania według marki Herbalife

Decydując się na włączenie koktajli odżywczych od Herbalife do swojej diety możesz być pewien, że pomogą Ci one w procesie odchudzania. Jak to się stanie? Oto najważniejsze cechy koktajli proteinowych:

  • czujesz się zdrowo najedzony, pomimo niskiej kaloryczności;
  • to łatwa i szybka w przygotowaniu alternatywa dla wszelkiego rodzaju wysokoprzetworzonych gotowców;
  • zawiera odpowiednią ilość wysokiej jakości białka, błonnika i witamin, zaspokajając zapotrzebowanie organizmu na niezbędne składniki odżywcze;
  • jest pyszny i występuje w różnych smakach, dzięki czemu czas na diecie jest jeszcze przyjemniejszy;

Ponadto regularne spożywanie koktajli proteinowych pomaga spalać tłuszcz i budować tkankę mięśniową. Sprzyja również budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, uniemożliwiając powrót do poprzedniej masy ciała po zakończeniu procesu odchudzania.

Sposoby na mały głód

Dobrze dobrana aktywność fizyczna, silna motywacja i zbilansowana dieta to gwarancja sukcesu w odchudzaniu. Co jednak zrobić, kiedy mamy chwilę słabości albo potrzebujemy dodatkowego zastrzyku energii podczas zabieganego dnia? Warto wtedy sięgnąć po zdrową przekąskę, taką jak np. orzechy lub batony proteinowe. Pozwolą one zaspokoić apetyt między posiłkami bez poczucia winy.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl