fit.pl mobile logo

Odchudzające właściwości YerbaMate

Odpowiedź na pytanie, jak szybko schudnąć nie jest oczywista, gdyż nie da się szybko schudnąć i utrzymać wagę na zadowalającym nas poziomie.

Szczupła i atrakcyjna sylwetka to marzenie wielu z nas. W internecie oraz czasopismach znaleźć można wiele diet cud, które w rzeczywistości nie działają lub powodują opłakane skutki dla naszego organizmu. Aby zrzucić kilka zbędnych kilogramów, warto jest odchudzać się racjonalnie i korzystać ze sprawdzonych środków naturalnych. Jednym z takich środków jest yerba mate, którą można kupić w sklepie internetowym Chatkazyerbamate.pl. Ostrokrzew paragwajski ma działanie ściągające oraz przyspiesza w naturalny sposób odchudzanie.

Pomimo wielu obietnic dietetyków oraz osób, które próbują wykreować wizerunek specjalisty w dziedzinie odchudzania, nie ma sposobu na szybkie zrzucenie wagi. Oczywiście można schudnąć kilka kilogramów w miesiąc za pomocą głodówki, jednak nasz organizm bardzo na tym ucierpi, a wystarczy tylko chwila zapomnienia, aby zgubione kilogramy wróciły do nas z nawiązką. Efekt jojo jest spowodowany nieracjonalnymi i często niebezpiecznym odchudzaniem. Aby utrzymać efekt odchudzania, musimy chudnąć z głową. Najważniejszy w odchudzaniu jest ruch oraz dieta. Dieta to nie tak jak wiele osób myśli restrykcyjne ograniczanie pożywienia. Dieta to wprowadzenie do naszego jadłospisu zbilansowanych posiłków, które pozwolą nam schudnąć oraz dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości kalorii.

Odpowiedź na pytanie, jak szybko schudnąć nie jest oczywista, gdyż nie da się szybko schudnąć i utrzymać wagę na zadowalającym nas poziomie. Yerba Mate, która ma świetne właściwości wspomagające odchudzanie, jest doskonałym dodatkiem do naszego jadłospisu. Yerba Mate znana jest od pokoleń rdzennej ludności Paragwaju. Używana jest jako napój pobudzający oraz orzeźwiający. Dostępne w sklepie Chatka z yerba mate produkty zawierają najwyższej jakości składniki oraz dodatki smakowe, które sprawią, że odchudzanie będzie o wiele łatwiejsze.

chatkazyerbamate zdjęcie w treści artykułu_1

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, ale dieta odchudzająca nie musi być pełna wyrzeczeń. Ważna jest w niej konsekwencja oraz ograniczenie niektórych składników pokarmowych jak cukry proste, oraz duże ilości tłuszczy. Pierwsze efekty diety połączonej z naparami z Yerba Mate widoczne będą już po krótkim czasie. Zalegająca w naszym organizmie woda szybko zostanie uwolniona, co pozwoli nam na zrzucenie pierwszych kilogramów. Odchudzające właściwości YerbaMate są potwierdzone - obniża poziom cholesterolu, zmniejsza otłuszczenie wątroby, a co więcej... zabija uczucie głodu. Okazało się też, że Yerba mate jest niezwykle przydatna, gdy chce się uniknąć "efektu jojo", który bardzo często pojawia się przy zbyt szybkiej utracie wagi. Jak widać – ostrokrzew paragwajski jest wyjątkowo cenny, gdy marzy się o posiadaniu płaskiego brzucha!

Artykuł przygotowany wspólnie z Chatkazyerbamate.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
kinga.filiks

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz? Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
rafa395

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl