fit.pl mobile logo

Sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów

Piękna i smukła sylwetka to marzenie wielu osób. Nadprogramowe, trudne do zrzucenia kilogramy mogą to marzenie skutecznie oddalać. Ich przyczyną może być nie tylko zła dieta i brak ruchu, ale także wiele innych czynników, takich jak stres, czy uwarunkowania genetyczne.

Zmiana nawyków żywieniowych i aktywność fizyczna mogą pomóc w osiągnięciu prawidłowej wagi. Proces ten nie zawsze jest jednak prosty. Dlatego wiele osób stosuje tabletki na odchudzanie, które mogą go wspomóc. W sprzedaży dostępnych jest wiele takich preparatów. Decydując się na ich zakup, należy korzystać ze sprawdzonego źródła.

Tabletki na odchudzanie z apteki

Skuteczne preparaty na odchudzanie oparte na naturalnych formułach pomagają bezpiecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Ich działanie może się różnić w zależności od składu. Tabletki na odchudzanie mogą przyspieszać metabolizm, pomagać w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, zmniejszać apetyt albo odżywiać organizm poprzez dostarczanie niezbędnych witamin i minerałów. Niektóre dostępne w aptece tabletki na odchudzanie wspomagają proces spalania tkanki tłuszczowej, inne wspierają regenerację tkanek po treningu albo przyspieszają proces rozkładu cukrów.

W sprzedaży dostępne są nie tylko tabletki na odchudzanie, ale również preparaty w formie kapsułek albo ziołowe herbatki odchudzające. Skomponowane z naturalnych składników takich jak mięta, melisa i koper włoski wykazują skuteczność w działaniu i mogą być źródłem zdrowia.

Inne produkty wspomagające odchudzanie

Tabletki na odchudzanie są tylko jednym z wielu sposobów wspierania utraty zbędnych kilogramów. Bardzo pomocne może być również przyjmowanie odpowiednich suplementów z potrzebnymi organizmowi mikroelementami oraz witaminami, np. chromem i niacyną. Wiele osób decyduje się też na przyjmowanie błonnika, który wspomaga funkcjonowanie jelit. Prozdrowotne i wspierające odchudzanie działanie ma też siemię lniane oraz zielona herbata.

Tabletki na odchudzanie oraz inne preparaty wspierające prawidłową masę ciała mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Niektóre z nich zaleca się osobom, które intensywnie uprawiają sport. Niezależnie od tego, który preparat wybierzemy, warto pamiętać o jego przyjmowaniu zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na ulotce. Jego stosowanie dobrze jest połączyć ze zdrową oraz odpowiednio zbilansowaną dietą, a proces odchudzania wspomóc odpowiednimi treningami. Wprowadzone przy tej okazji dobre praktyki żywieniowe warto stosować również po zakończeniu odchudzania.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl