fit.pl mobile logo


Jak wybrać baterie rowerowe?

Jazda na rowerze daje wiele przyjemności. Aktualnie chętnie sięgamy po rowery elektryczne, które królują w wielu miastach. Jeśli chcemy zamienić swój pojazd na napędzany prądem, postawmy na wysokiej klasy baterie rowerowe. W sklepie online dobierzemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Czym cechują się bateria tego typu?

Baterie rowerowe

Baterie w rowerze elektrycznym pełnią bardzo ważne funkcje. Akumulują one energię elektryczną, jaka wytwarzana jest w trakcie jazdy lub ładowania. Następnie udostępniają ją rowerzyście zgodnie z potrzebami. Jeśli zależy nam na tym, aby silnik elektryczny wspomagał naszą jazdę lub samodzielnie pracował, pamiętajmy o bateriach rowerowych. Proces wyboru dla początkującej osoby może nie być łatwy. Trzeba pamiętać o kwestiach technicznych oraz pojemnościowych. Wysoka jakość baterii wiąże się z oszczędnością i bezpieczeństwem użytkowania.

Najważniejsze cechy

Baterie tego rodzaju mają wiele zalet, jakie warto poznać. Przede wszystkim zapewniają oszczędność podczas dojazdu do sklepu, pracy, czy do szkoły. Odstawienie samochodu sprawi, że zadbamy o środowisko i zaoszczędzimy pieniądze. Jednoślad od tej pory stanie się zielonym środkiem transportu. Akumulator do roweru elektrycznego nie może być zbyt duży i ciężki. Przez to jazda nie byłaby przyjemna i łatwa. Najlepsze akumulatory cechują się lekkością, niewielkimi rozmiarami i opływowością. Te cechy uzyskamy dzięki dużej gęstości energii, którą bateria utrzymuje na małej powierzchni. Producenci oferują wysoką jakość, jaka zadowoli każdego rowerzystę.

Z pewnością przed wyborem baterii zastanawiamy się, do jakiego roweru podłączymy akumulator. W tym wypadku baterie podłączymy do rowerów miejskich, trekkingowych, czy MTB. Do wyboru mamy różnorodne wielkości i kształty. Bardzo ważne jest to, aby dobrać pojemne baterie rowerowe, zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujemy długiej jazdy na elektrycznym napędzie. Górski rower z łatwością przerobimy na elektryczny, stosując specjalistyczne baterie.

Gdzie zakupimy baterie rowerowe?

Warto zauważyć, że baterie rowerowe zakupimy z powodzeniem w internetowym sklepie. Zakupy online aktualnie dają wiele możliwości, jakie są doceniane przez odbiorców. Dzięki nim zaoszczędzimy koszty i cenny czas. Bez wychodzenia z domu zamówimy wydajne baterie rowerowe, które posłużą nam przez długi czas. W tym wypadku skorzystamy nawet z pomocy sprzedawcy podczas doboru. Wysoka jakość jest tutaj bardzo ważna.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl