fit.pl mobile logo


Rower crossowy czy górski - jaki rower wybrać?

Szukasz roweru, który będzie łączył nowoczesny design z niezawodną budową i atrakcyjną ceną? Sprawdź ofertę nowego polskiego producenta rowerów TABOU. Znajdziesz w niej rowery miejskie, a także i wyczynowe!

TABOU to polski producent rowerów, który zadebiutował we wrześniu 2018 roku. Oferta TABOU skierowana jest do wszystkich wielbicieli rowerów, niezależnie od tego, czy wybierają miejskie rozwiązania, rowery trekkingowe, czy te stworzone do jazdy wyczynowej. TABOU pamięta także o dzieciach i nastolatkach, dlatego nie zabraknie wersji Junior oraz Kids, dostosowanych dla młodszych miłośników jednośladów.

Rowery dla każdego

Dla właścicieli marki TABOU istotna jest nie tylko funkcjonalność i cena, ale także i wygląd rowerów. Te powinny cieszyć oko i wyróżniać się na ulicy. Nowoczesny design sprawia, że jeżdżenie staje się jeszcze przyjemniejsze. Producent TABOU pokazuje, że polski rower może być w dobrej cenie, mieć doskonałą jakość, a także zachwycać swoją estetyką. Bogata oferta obejmująca rowery typu BMX, Cross, Trekking, MTB, młodzieżowe, a także dla dzieci sprawia, że każdy znajdzie jednoślad na miarę swoich potrzeb. Niezależnie od stopnia ich zaawansowania.

W ofercie TABOU prócz rowerów MTB i crossowych znajdziesz także BMX, czyli rowery skierowanych dla tych, którzy lubią ćwiczyć tricki na rampie bądź miejskich przestrzeniach, trekkingowe przeznaczone na wielokilometrowe podróże, młodzieżowe do miejskich przejażdżek, a także dla dzieci idealne do nauki jazdy!

Rower górski MTB

Rowery MTB, czyli inaczej górale, są skierowane dla tych, którzy lubią przemieszać się po terenie bardziej wymagającym, niż miejskie ścieżki rowerowe. Doskonale sprawdzają się na górskie drogi, gdzie nie brakuje okazji do skoków i mniejszych bądź większych akrobacji. Rower górski cechuje się solidną ramą, przednim amortyzatorem, grubymi oponami ze wzmocnionymi obręczami kół, a także hamulcami tarczowymi bądź typu V-brake. Ta solidna budowa umożliwia błyskawicznie pokonywanie wszelkich nierówności terenu i frajdę z jazdy wszędzie tam, gdzie można poczuć nieco adrenaliny. W ofercie TABOU znajdziesz rower MTB męski i damski — MTB WIZZ 1.0 GTS oraz MTB WIZZ 2.0 GTS.

Rower Crossowy

Rowery crossowe przeznaczone są dla tych, którzy jednocześnie cenią sobie jazdę po miejskich ścieżkach, a także po malowniczych drogach, szlakach i innych miejscach na łonie natury. Rowery crossowe to uniwersalne rozwiązanie, dla każdego, kto lubi przemieszać się jednośladem, niezależnie od miejsca. Jeśli cenisz sobie różnorodność tras i często wybierasz rower, jako środek transportu, to ten crossowy może być dla Ciebie idealny. Rower crossowy TABOU Flow zapewnia wygodną pozycję podczas jazdy, duże koła, przedni amortyzator, a także hamulce tarczowe lub typu V-brake. Dostępne są modele FLOW 1.0 GTS do FLOW 4.0 GTS w wersji męskiej oraz FLOW 1.0 LDS do FLOW 3.0 LDS w wersji damskiej.

Różnice między rowerem crossowym a górskim

Choć rowery górskie i crossowe mają cechy wspólne, to jednak pojawia się między nimi kilka różnic, zarówno w budowie, jak i zastosowaniu. Na czym one polegają?

Rowery górskie skierowane są do tras bardziej wyczynowych. Świetnie spisują się w trudniejszym terenie — na kamienistych, czy błotnistych ścieżkach. Dzięki mniejszym i grubszych oponom zapewniają lepszą zwrotność, a także i przyczepność. Rowery MBT mają mniejsze koła, z szerokimi i grubymi oponami, a także są cięższe niż rowery crossowe.

Rowery crossowe za to są dostosowane do jeżdżenia po mieście i rekreacyjnych trasach. Mają cieńsze i węższe opony, o niższym profilu, dzięki czemu sprawdzają się w trakcie jazdy po ubitym gruncie. Są także lżejsze, co przyczynia się do komfortowego codziennego podróżowania.

Crossowy czy górski — który rower wybrać?

Jeśli nadal zastanawiasz się, który rower wybrać, czy górski i crossowy, to przeanalizuj swoje codzienne trasy. Gdy częściej wybierasz się na przejażdżki po mieście, czy okolicznych parkach, to zdecyduj się ma rower crossowy Flow. Lekki i zwinny idealnie wpisze się w Twoje potrzeby.

Wolisz szybką jazdę po nierównościach terenu i prawdziwe wyzwania? W takim przypadku rower górski, czyli MTB będzie dla Ciebie. Zapewni Ci stabilizację, dobrą przyczepność, solidną ramę, a także pewność, że z nim poradzisz sobie nawet na najtrudniejszych trasach.

Jeśli szukasz roweru, który będzie doskonałej jakości, jednocześnie przy zachowaniu świetnej ceny i atrakcyjnego designu, to wybierz polskiego producenta rowerów TABOU. Oferta jest na tyle bogata, że znajdziesz jednoślad, który będzie Ci towarzyszył w codziennych miejskich przejażdżkach bądź ekstremalnych wyprawach. Rowery TABOU można kupić w licznych punktach sprzedaży rozmieszczonych w całej Polsce.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl